- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

В Приморську та Запоріжжі найдешевші пропозиції не влаштовують конкурсні комісії

Опублікував Editor 13.05.2013 @ 14:15 в Новини | No Comments

КУ “Преславський психоневрологічний інтернат” Запорізької облради за результатами тендеру 7 травня уклала договір з ТОВ “Хліб Токмака” на постачання хлібобулочних виробів загальною вартістю 283 тисячі гривень.

Втім, це не найдешевша пропозиція, яка була представлена на торгах. Як повідомляється у Віснику державних закупівель, пропозиція ПСП «Приморський» становила 244 тисячі гривень, але вона була відхилена з аргументацією про невідповідність документації конкурсних торгів.

Разом з тим, у документації конкурсних торгів сказано, що наднизька ціна за одиницю продукцію не повинна свідчити про низьку якість та невідповідність вимогам замовника та Державним стандартам якості. При виникненні підозри, що ціни у пропозиції конкурсних торгів надто занижені, що може свідчити про вищевказане, Замовник має право звернутися до правоохоронних органів щодо проведення перевірки з даного питання, а також провести незалежну експертизу якості поставленого товару.

Ще одну угоду КУ “Преславський психоневрологічний інтернат” уклав з ФОП Попій Юрій Олександрович на постачання замороженої риби загальною вартістю 138 тисяч гривень. Найдешевшу пропозицію – ФОП Дементій Олексій Миколайович  в 126 тисяч гривень – конкурсна комісія відхилила, аргументуючи це відсутністю відповідного виду діяльності в реєстраційних документах, та, як наслідок, невідповідністю документації конкурсних торгів.

Також КЗ “Запорізька загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів №4” 30 квітня уклала угоду з ФОП Кирилов Сергій Дмитрович на постачання сиру сичужного та кисломолочного. Вартість угоди склала 67 тисяч гривень. Разом з тим, в тендері були і дві дешевші пропозиції – ФОП Панова Тетяна Леонідівна (62 тисячі) та ТОВ «Торгівельний будинок «Вільнянський маслозавод» (58,5 тисяч гривень). Пропозиція підприємця була відхилена через невідповідність жирності продукту та подачею деяких копій документів, замість оригіналів.

Пропозиція «Вільнянського маслозаводу» відхилили через відсутність в довідці про підприємство видів діяльності та, знов таки, подачею деяких копій документів, замість оригіналів. Ці ж причини стали аргументом для відхилення дешевшої пропозиції вільнянців в торгах на постачання  КЗ “Запорізька загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів №4” симбивіту фруктового, ряжанки, сметани та молока згущеного загальною вартістю 96 тисяч гривень. Переможцем став все той же ФОП Кирилов Сергій Дмитрович.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2013/05/13/v-prymorsku-ta-zaporizhzhi-najdeshevshi-propozytsiji-ne-vlashtovuyut-konkursni-komisiji/

URLs in this post:

[1] Запорізькі води візьмуть під контроль : http://zp.nashigroshi.org/2013/06/20/zaporizki-vody-vizmut-pid-kontrol/

[2] В запорізькі дороги закопають чверть мільярда : http://zp.nashigroshi.org/2013/08/22/v-zaporizki-dorohy-zakopayut-chvert-milyarda/

[3] Фірму, що розігрувала тендери з PR-газифікатором Пшонки, оголосили банкрутом : http://zp.nashigroshi.org/2013/09/17/firmu-scho-rozihruvala-tendery-z-pr-hazyfikatorom-pshonky-oholosyly-bankrutom/

[4] На ремонт запорізького райсуду дають 5 мільйонів : http://zp.nashigroshi.org/2016/10/25/na-remont-zaporizkoho-rajsudu-dayut-5-miljoniv/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.