Ахметов реконструює Запорізьку ТЕС на 14 мільйонів

11 Червня 2013

ПАТ “ДТЕК Дніпроенерго” провело тендер на технічне переоснащення підвідного каналу та благоустрій прилеглої території БНС-1 на Запорізькій ТЕС. Угоду, вартістю 14,3 млн. грн., укладено з українською державною корпорацією по виконанню монтажних і спеціальних будівельних робіт “Укрмонтажспецбуд” 30 травня.

Обсяг виконуваних робіт включає в себе влаштування упорних стін в місцях лівобережного та правобережного примикання до будівлі БНС-1 (сполучення берегової лінії з водоприймальним ковшем БНС-1); реконструкцію трубопроводу обігріву ковша БНС-1; влаштування зворотного фільтру дна і відкосів приймального ковша БНС-1; благоустрій прилеглої території; влаштування під’їзної дороги до розвантажувальної естакади; планування території в районі циркводоводів; монтаж пішохідних мостів; відвід поверхневих вод; влаштування контрольно-вимірювальної апаратури; розчистку підвідного каналу до проектних позначок.

Завершити роботи повині до жовтня 2013 року.

До оцінки пропозицій було допущене також запорізьке ТОВ “Южпромбуд”. Пропозицію дніпропетровського ТОВ “Гідроспецбудмонтаж” відхилили через невідповідність умовам документації конкурсних торгів. Разом з тим, яка ціна пропозицій цих учасників торгів невідомо.

Як відомо, “ДТЕК Дніпроенерго” входить до групи Рината Ахметова. При цьому, 68% акцій ПАТ “ДТЕК Дніпроенерго” знаходиться у власності кіпрської компанії DTEK Holdings Limited, 25%  – у власності НАК “Енергетична компанiя України”.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Енергодар

НАШІ ГРОШІ

12.04.2021
11.04.2021
10.04.2021
09.04.2021
08.04.2021