- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Тижневий енергопром

Опублікував Editor 21.07.2013 @ 08:30 в Новини | 2 Comments

Минулого тижня ВП “Запорізька АЕС” ДП “НАЕК “Енергоатом” за результатами шести тендерів уклала угоди на постачанням обладнання та надання послуг загальною вартістю 67 мільйонів. Всі закупівлі здійсненні коштом підприємства.

  • Найменше – 150 тисяч гривень отримає  Об’єднання підприємств Електротехнічна Корпорація “ЕлКор” за постачання 13 одиниць релійних блоків. Відповідну угоду укладено 5 липня.

Загалом участь в торгах прийняло п’ять учасників: ПАТ “Енко”, ТОВ “Халлсбрук інжиніринг”, ТОВ “Енергіямонтажінвест”, ТОВ “ПКБ Призма” та безпосередньо переможець.

Найдешевша пропозиція – 46 тисяч – надійшла від ПАТ “ЕНКО”. Втім, її відхили через невідпорність умовам документації конкурсних торгів.

При цьому, очікувана вартість закупівлі становила 150840 грн. Рівно цю суму запропонувало ТОВ “ПКБ Призма” з Харкова, як і переможець торгів Корпорації “ЕлКор”. Нинішнім директором “ЕлКор” є Пугачов Юрій Анатолійович. Раніше серед засновників ТОВ “ПКБ Призма” значився його син Костянтин.

  • Також 5 липня ВП “Запорізька АЕС” уклала угоду з ТОВ “Еста-7” вартістю 779 тисяч.  Як повідомляється у “Віснику державних закупівель”, компанія має поставити 1054 одиниць кілець, шлангів високого тиску, пружин та ін.

Єдиним конкурентом на торгах стало ТОВ “Буденергомаш” з пропозицією 793 тисячі. Обидві компанії з Харкова.

Як повідомляв “Відкритий доступ” [1], ТОВ “Еста-7” та ТОВ “Буденергомаш” зареєстровані в жовтні 2012 року. За тиждень до цього “Запорізька АЕС” оголосила про проведення тендеру, в якому обидві компанії прийняли участь. В результат ТОВ “Еста-7” отримало 1,77 млн. Загалом, з часу реєстрації “Еста-7” отримала від Запорізької АЕС 3,2 млн. грн. В інших тендерах компанія не перемагала.

  • ПрАТ “НДІ “Техностандарт” отримає 956 тисяч гривень від “Запорізької АЕС” за постачання 11 одиниць полумуфт, втулок зубчатих, кілець та ін.

Конкуренцію переможцю склало ТОВ “Інфокор” з пропозицією 986 тисяч.

Згідно даних системи розкриття інформації на фондовому ринку – SMIDA, власником 80% акцій ПрАТ “НДІ “Техностандарт” є ТОВ “Технопромекспорт”. Ще 20% знаходиться у власності ТОВ “Юридична фiрма “Процес”.

Засновником ТОВ “Інфокор” є Маршалов Віктор Олександрович. Він, разом з Терещенковою Ольгою Анатолiївною, є співзасновником ТОВ “Група М2”. Ольга Терещенкова, згідно SMIDA, свого часу працювала начальником вiддiлу корпоративних прав ТОВ “Юридична фiрма “Процес” та юрисконсультом ПрАТ “НДІ “Техностандарт”. Вона також президент ПАТ “Люкс-центр”, що зареєстроване за однією адресою з “НДІ “Техностандарт”.

  • Ще 1,86 млн. отримає Харківська філія “Інженерно-технічний центр “КОРО” ТОВ “Орган з оцінки відповідності “СЕРТАТОМ” за обстеження зразків-свідків кабелів в початковому стані енергоблоків.

За надання цих послуг також змагалося МДП “Інститут проблем управління Національної академії наук України” з пропозицією 2,02 мільйони.

ТОВ “Орган з оцінки відповідності “СЕРТАТОМ” зареєстроване за адресою в Києві: Львівська, 57-а. Тут же знаходиться [2] і Державне підприємство “Державний центр регулювання якості поставок та послуг”, яке створене в структурі Держатомнагляду України та наглядає за якістю обладнання, що постачається на атомні електростанції.

В засновниках ТОВ “Орган з оцінки відповідності “СЕРТАТОМ”, окрім інших, значився Кутовий Олександр Андрійович. Людина з ідентичними ПІБ вказана в держреєстрі як особа, уповноважена представляти інтереси ДП “Держцентрякості”. Безпосередньо директором ДП є Яновський Віктор Ернестович. Разом з тим, серед засновників ТОВ “Орган з оцінки відповідності “СЕРТАТОМ” є Яновська Оксана Вікторівна.

Разом з тим, директором Харківської філії “Інженерно-технічний центр “КОРО” є Нарижна Раїса Миколаївна, яка в реєстрах [3] вказана як заступник директора ДП “Державний центр регулювання якості поставок та послуг”.

  • За постачання діагностичного комплексу для випробувань, вимірів і відшукання місць ушкодження кабельних ліній класу напруги до 10кВ ТОВ “Балінд” отримає 20,4 млн. грн.

Спаринг-партнером виступило зареєстроване в березні 2013 року ТОВ “Компанія “Енерго” з дорожчою на 250 тисяч пропозицією.

За інформацією видання “Наші гроші” [4], директором фірми “Балінд” є Костянтин Єлсуков. У 2011-2012 роках він був директором ПАТ “Українська інноваційна страхова компанія “Інвестсервіс”. Тоді її контролювали структури банкіра Сергія Адаріча (“Фідобанк”), товариша першого віце-прем’єра Сергія Арбузова.

Засновником фірми “Балінд” є ПАТ “Страхова компанія “Генеральний страховий фонд – Життя”, власником якої є офшор з Сейшельських островів “First exim ltd”. Єлсуков також очолює наглядову раду цієї страхової компанії.

  • Найбільше перепало МП ТОВ “Технічний науково-виробничий центр ТОМ”, яке поставить “Запорізькій АЕС” 4 одиниці систем дистанційного контролю зусиль в армоканатах СПЗО вартістю 42,7 млн. грн.

Конкуренцію переможцю на торгах склало ПМП “Інтерсі” з дорожчою на 1,6% пропозицією. Обидві компанії зареєстровані в Одесі.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2013/07/21/tyzhnevyj-enerhoprom/

URLs in this post:

[1] “Відкритий доступ”: http://www.dostup.zp.ua/visnyk-zaporizkoji-aes-rozihraly-sche-try-miljony/

[2] знаходиться: http://www.certatom.kiev.ua/index.php?option=com_contact&view=contact&id=1&Itemid=6&lang=uk

[3] реєстрах: https://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&ved=0CDEQFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.ukrcsm.kiev.ua%2Fmedia%2Fumtst_doc%2Fcertific%2Fcenter42%2Freestr%2520sert_person2012.xls&ei=7YDqUeOMJeb74QTt6IHADw&usg=AFQjCNFQo0EoWvFHQDuGSFV8OSNOiWFSMQ&sig2=ZYAYz8swv_o37uiEz7d-6A&bvm=bv.49478099,d.bGE

[4] “Наші гроші”: http://nashigroshi.org/2013/07/19/strahovyj-menedzher-druha-arbuzova-prodav-atomnij-stantsiji-elektroaparat-za-20-miljoniv/

[5] Теплиці в Енергодарі до державної власності повернути не вдалося : http://zp.nashigroshi.org/2013/06/17/teplytsi-v-enerhodari-do-derzhavnoji-vlasnosti-povernuty-ne-vdalosya/

[6] Запорізькі води візьмуть під контроль : http://zp.nashigroshi.org/2013/06/20/zaporizki-vody-vizmut-pid-kontrol/

[7] Анісімов допоміг латвійському бомжу продати Запорізькій АЕС болтів на 150 мільйонів : http://zp.nashigroshi.org/2013/07/26/anisimov-dopomih-latvijskomu-bomzhu-prodaty-zaporizkij-aes-boltiv-na-150-miljoniv/

[8] Тижневий енергопром: 19 мільйонів Анісімову, 11 – Ліхтенштейну та 12 – харківським родичам : http://zp.nashigroshi.org/2013/08/19/tyzhnevyj-enerhoprom-19-miljoniv-anisimovu-11-lihtenshtejnu-ta-12-harkivskym-rodycham/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.