- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Черняк-старший сам у себе відсудив трансформаторну підстанцію

Опублікував Editor 30.08.2013 @ 14:51 в Новини | No Comments

Одна з компаній Олександра Черняка – батька алкогольного магната Євгена Черняка [1] – відсудила в своєї “матері” приміщення трансформаторної підстанції. Про це свідчить рішення [2] Господарського суду Запорізької області.

Як вбачається з матеріалів справи, в 2008 році ТОВ “Запорізький завод кольорових сплавів” та ТОВ “ВДДЧ Екопром” уклали договір про спільну діяльність, за умовами якого останнє передало як вклад у спільну діяльність право користування земельною ділянкою в Запоріжжі, по Кремлівській, 87 загальною площею 2,55 га, що була в оренді підприємства з 2001 року.

На зазначеній ділянці компанії планували збудувати спортивно-оздоровчий комплекс, підготовчі роботи до чого включали демонтаж існуючих будівель, влаштування забору та трансформаторної підстанції.

На замовлення компаній, сторонній підрядник збудував в 2009 році підстанцію загальною площею 75,4 кв.м.

Згідно додаткової угоди від червня 2012 року, 9/10 часток будівлі трансформаторної підстанції після введення її в експлуатацію передається “ВДДЧ Екопром”, 1/10 часток будівлі – “ЗЗКС”.

Згідно умов договору, “Запорізький завод кольорових сплавів” мало до жовтня 2012 р. ввести будівлю трансформаторної підстанції в експлуатацію та оформити правовстановлюючі документи. У випадку невиконання своїх зобов’язань, “ВДДЧ Екопром”  набуває право власності на всю новозбудовану будівлю підстанції.

Втім, на час розгляду справи в серпні 2013 року будівля не введена в експлуатацію та не оформлено  правовстановлюючих документів.

З огляду на це суд задовольнив позов ТОВ “ВДДЧ Екопром” до ТОВ “ЗЗКС” та визнав право власності на будівлю підстанції за позивачем.

Засновником ТОВ “ВДДЧ Екопром”  і є вищезгадане ТОВ “Запорізький завод кольорових сплавів”, що належить Олександру Черняку.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2013/08/30/chernyak-starshyj-sam-u-sebe-vidsudyv-transformatornu-pidstantsiyu/

URLs in this post:

[1] Євгена Черняка: http://forbes.ua/business/1355545-evgenij-chernyak-vse-nashi-ukrainskie-kompanii-eto-parodii-na-ih-sobstvennikov

[2] рішення: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/33143084

[3] Фірма вже чотири роки не будує будинок Фонду соцстраху, не віддаючи 10 мільйонів авансу : http://zp.nashigroshi.org/2014/02/17/firma-vzhe-chotyry-roky-ne-buduje-budynok-fondu-sotsstrahu-ne-viddayuchy-10-miljoniv-avansu/

[4] Облрада на чистоту, безпеку та перевезення витратить шість мільйонів : http://zp.nashigroshi.org/2014/03/11/oblrada-na-chystotu-bezpeku-ta-perevezennya-vytratyt-shist-miljoniv/

[5] В ОДА виговорюють по телефону близько півтори сотні тисяч гривень на рік : http://zp.nashigroshi.org/2014/04/14/v-oda-vyhovoryuyut-po-telefonu-blyzko-pivtory-sotni-tysyach-hryven-na-rik/

[6] Порядок під час ЗНО держохорона забезпечує за 80 тисяч : http://zp.nashigroshi.org/2014/06/10/poryadok-pid-chas-zno-derzhohorona-zabezpechuje-za-80-tysyach/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.