Суд виселив підприємство, що прилаштувалося до лікарняної автостоянки 10 років тому

11 Вересня 2013

Згідно рішення Господарського суду Запорізької області, ПП “Геркон-ТК” має звільнити займану ним автомобільну стоянку по вул. Перемоги, 80, що поблизу однієї з центральних лікарень Запоріжжя.

Як вбачається з матеріалів справи, договір між тодішнім Управління комунальної власності Запорізької міськради, КУ “Міська клінічна лікарня екстремальної та швидкої медичної допомоги міста Запоріжжя” та  ПП “Геркон-ТК” про передачу в строкове платне користування цілісного майнового комплексу укладено в 2003 році строком  на десять років.

“Геркон-ТК” відійшли споруди, огорожі, ворота, замощення, елементи зовнішнього освітлення.

В угоді обумовлено, що в разі відсутності заяви однієї із сторін про припинення або зміну договору після закінчення його строку протягом одного місяця, він вважається продовженим на той самий термін і на тих самих умовах, які були передбачені цим договором.

В березні цього року Департамент комунальної власності, що є правонаступником відповідного управління, надіслав декілька листів до “Геркон-ТК” з повідомленням про відмову міської лікарні продовжувати дію договору та пропозицією повернути цілісний   майновий комплекс. На підтвердження чиновники подали копію одного з листів, на якому міститься помітка про отримання листа Алексєєвою Л.А. та копію рекомендованого повідомлення про вручення поштової кореспонденції уповноваженому представнику ПП “Геркон-ТК”.

Проте, орендар отримання листів такого змісту заперечив, вказавши до Алексєєва взагалі не має ніякого відношення до підприємства, а наступний лист на “Геркон-ТК” відкривали у присутності створеної з працівників підприємства комісії, яка виявила в конверті чистий аркуш паперу та склала відповідний акт.

Суд прийняв до уваги факт направлення повідомлення протягом одного місяця, проігнорувавши акт комісії “Геркону”, згідно якого в поштовому відправленні виявився лист аркуша без тексту. Судді зазначили, що акт є одностороннім документом зацікавленої особи, не засвідчений працівниками поштового відділення, тому не може прийматися як належний доказ. Тож господарський суд  задовольнили позов Департаменту та міської лікарні до “Геркон-ТК” про зобов’язання звільнити та повернути цілісний майновий комплекс.

Спірна автостоянка розміщується поряд з  “Міською клінічною лікарнею екстремальної та швидкої медичної допомоги міста Запоріжжя”. Як зазначається у публічній кадастровій карті, ділянка під автостоянку має площу 0.278 га та призначена для розміщення легкового автотранспорту співробітників та відвідувачів.

Власником ПП “Геркон-ТК”, яке на час укладання угоди звалося ПП “Геркон”, є Володимир Сербін.

Запоріжжя, вул. Перемоги, 80

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

03.12.2023
01.12.2023
30.11.2023
29.11.2023
28.11.2023
27.11.2023
26.11.2023
24.11.2023
23.11.2023