07 Жовтня 2013
Управління капітального будівництва, реконструкції та технічного нагляду Бердянського міськвиконкому за результатами тендеру замовило ТОВ “Бердянськбудтрест” будівництво мінікотельні д/з №20 в Бердянську за 1,72 млн. грн. Про це повідомляється у “Віснику держзакупівель”. Відповідна угоду укладена 27 вересня. Роботи повинні завершити до жовтня 2014 року.
ТОВ “Бердянськбудтрест” належить Олегу Будянському, ПАТ “КУА “Славутич-Інвест” та ТОВ “Азовлісма”, власником якого є Світлана Векленко. Вона ж, разом з Юрієм та Русланом Пономарьовими, є співвласником виробника мастил ТОВ “РУ НВП АГРІНОЛ”. Юрій та Руслан Поньомарьови – племінники впливового бердянського підприємця та нинішнього нардепа Олександра Пономарьова. Вони були безпосередньо серед засновників ТОВ “Бердянськбудтрест” в 2005 році.
Разом з тим, на початку цього року “Бердянськбудтрест” “допомогло” отримати півмільйонний підряд на зимове утримання бердянських доріг ТОВ “Транском”, серед засновників якого свого часу значився Олександр Пономарьов. “Транском” є частиною групи підприємств, куди входять також ПрАТ “Бердянський райагропромпостач”, яке очолював до свого депутатства Олександр Пономарьов.
Як повідомлялося на сайті Pro.berdyansk.biz, що підконтрольний Пономарьову, будівництво міні-котельні частково відбуватиметься за рахунок субвенції з державного бюджету. “Якість і терміни виконання робіт народний депутат України Олександр Пономарьов візьме під особистий контроль”.
Tеги | Бердянськ