- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

За зміною директорів, мелітопольському КП ніколи дороги латати

Опублікував Editor 21.11.2013 @ 09:25 в Новини | No Comments

Суд зобов’язав КП “Мелітопольський асфальтобетонний завод” виплатити заборгованість перед одним з управлінь Запорізької ОДА за невиконаний поточний ремонт доріг.  Про це свідчить [1] Рішення Господарського суду Запорізької області.

У липні 2013 року між Управлінням капітального будівництва Запорізької облдержадміністрації та КП “МАБЗ” був укладений договір, який передбачав надання КП послуг з поточного ремонту доріг на вулицях  Фролова,  Нестеренка та на пров. Садовий в Мелітополі. Саме з цією метою підприємство отримало аванси для придбання матеріалів в суму 83,74 тис. грн. На освоєння коштів, згідно укладеного договору, давався місячний термін, та Запорізька ОДА так і не отримала документи про використання авансу. На претензії Управління з вимогою дання документів про використання коштів або ж їх повернення в КП не реагували, що і спровокувало судовий позов.

На засідання представники комунальників також не з’явилися, жодних заперечень чи клопотань не надали, тож судді підтвердили позицію Управління ЗОДА, стягнувши з КП окрім  заборгованості, ще 1720 грн судового збору.

З вересня нинішнього року “Мелітопольським асфальтобетонним заводом” керує Сергій Загребельний. Це вже п’ятий директор [2] комунального підприємства за цей рік.

Першим своєї посади на початку лютого позбувся директор Іван Чаусов, на якого за три місяці до цього впала підозра в отриманні хабара від перевізників і передачі її “наверх”. За офіційною версією, Іван Серафимович просто не встиг подати документи для продовження терміну трудового контракту.

Обов’язки директора перейшли Геннадію Солодовнікову, який звільнився за погодженням сторін 11 квітня. Тимчасово виконувати обов’язки керівника КП призначили головного інженера підприємства Анатолія Хомутова. Вже 15 квітня посада перекочувала до начальника асфальтобетонної ділянки МАБЗ Павла Лобанова. Після нього крісло перейшло Миколі Матвієнко, з яким на початку вересня розірвали контракт за “неналежне виконання обов’язків”.

Діяльність КП “МАБЗ” з січня по вересень 2013 року перевіряла [3] депутатська комісія Мелітопольської міськради. Депутати відзначили, що КП винне півтора мільйона гривень постачальникам за матеріали, більше 500 тисяч працівникам заробітної плати,  800 тисяч гривень необхідно віддати банку за кредит. У ході перевірки виявили недостачі і розкрадання відсіву та бітуму.

Як повідомляв секретар міськради Андрій Чаппа, цього року співробітниками обласного УБЕЗ вже порушено три кримінальні справи за фактами економічних правопорушень на МАБЗ.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2013/11/21/za-zminoyu-dyrektoriv-melitopolskomu-kp-nikoly-dorohy-lataty/

URLs in this post:

[1] свідчить: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35233586

[2] директор: http://mzm.zp.ua/news/v-melitopole-prodolzhaetsya-kadrovaya-cheharda/

[3] перевіряла: http://news.mspravka.info/news/25858

[4] В Мелітополі ніяк не можуть знайти альтернативу екс-комунальнику : http://zp.nashigroshi.org/2013/07/26/v-melitopoli-niyak-ne-mozhut-znajty-alternatyvu-eks-komunalnyku/

[5] Держохорона закупила покращеного бензину в нардепа на півтора мільйони за невідомими цінами : http://zp.nashigroshi.org/2013/09/25/derzhohorona-zakupyla-pokraschenoho-benzynu-v-nardepa-na-pivtora-miljony-za-nevidomymy-tsinamy/

[6] Підрозділ ОДА переплатив двом підрядникам по мільйону за невиконані роботи – перевірка ДФІ : http://zp.nashigroshi.org/2013/12/23/pidrozdil-oda-pereplatyv-dvom-pidryadnykam-po-miljonu-za-nevykonanni-roboty-perevirka-dfi/

[7] Фірма дружини регіонала Шаніна після Майдану зайнялася оздоровленням львівських дітей : http://zp.nashigroshi.org/2014/06/17/firma-druzhyny-rehionala-shanina-pislya-majdanu-zajnyalasya-ozdorovlennyam-lvivskyh-ditej/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.