Лікарня переплатила оточенню обласного депутата з обителі місцевого партосередку регіоналів

10 Грудня 2013

КЗ “Оріхівська центральна районна лікарня” переплатила підряднику за ремонтні роботи 268 тис. грн. Про це йдеться у звіті Державної фінансової інспекції про результати діяльності. Кошти переплатили внаслідок завищення підрядниками вартості та обсягів виконаних робіт з реконструкції хірургічного відділення, капітального ремонту терапевтичного та дитячого відділень. Сім посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Підряди на реконструкцію хірургічного корпусу та капітальний ремонт терапевтичного з дитячим відділенням в 2012 році отримало ТОВ “Рост-Вест” вартістю 3,37 млн. грн.  та 1,99 млн. грн. відповідно.

Фірма належить мешканцям Оріхівського району Володимиру Давиденку, Олександру Борисенку, Тетяні Черниш. Давиденко відомий як заступник директора ТОВ “Оріхівський завод сільськогосподарських машин “Агротех”. У вересні цього року Давиденка нагородили знаком “За розбудову Оріхівського краю”.

Власниками “ОЗСГМ “Агротех” є Вікторія Коваль, Геннадій Марич та ТОВ “Агротех”. Марич є співвласником останнього та депутатом Запорізької обласної ради від Партії регіонів. Свого часу Геннадій Марич входив до складу співзасновників ТОВ “Рост-Вест” безпосередньо. Інші співвласники “Агротеху”  – Володимир Коваль, Григорій Назарчук, Олег Шкроботько є депутатами Оріхівської міської ради. Останній є нинішнім директором ТОВ “Рост-Вест”.

Всі три фірми, як і Оріхівська міська організація Партії регіонів, зареєстровані за однією адресою: Оріхів, вул. Привокзальна, 2.

До слова, нині  Оріхівською райрадою керує Сергій Коваль. Він також був серед співзасновників “Рост-Вест” та має довгу біографію пов’язану з “Агротехом”.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Оріхів

НАШІ ГРОШІ

29.01.2022
28.01.2022
27.01.2022
26.01.2022