Претендент на керування запорізьким ЖКГ робив кар’єру копією підробленого диплому?

17 Січня 2014

Нинішній стажер на посаду директора департаменту житлово-комунальної власності  Запорізької міськради Валерій Безлепкін при працевлаштуванні на попередні місця роботи надавав копію недійсного диплому про закінчення Харківського державного політехнічного інституту, що вказується в декількох судових рішеннях.

Так, під час перебування на посаді керівника ПАТ “Харківміськгаз” Валерія Безлепкіна, екс-працівник підприємства  Дмитро Гринь оприлюднив та направив листа до низки центральних органів влади з інформацією про порушення кримінальної справи стосовно підробки диплому виданого Безлепкіну в 1998 році Харківським державним політехнічним інститутом.

Безлепкін факт підробки заперечив, вказавши що ніколи в названому ВУЗі не навчався. Натомість в 1991 році закінчив Харківський інститут громадського харчування та в 2007 році Українську інженерно-педагогічну академію.

На підтвердження своїх слів, Валерій Безлепкін подав позов до суду про спростування недостовірної інформації та відшкодування моральної шкоди, який Київський районний суд Харкова задовольнив частково. Зокрема, суддя зобов’язала екс-працівника “Харківміськагазу” Гриня спростувати інформацію про використання Безлепкіним диплому ХДПІ при працевлаштуванні до “Запоріжжяобленерго”, “Луганського енергетичного об’єднання”  та “Харківобленерго”, також сплатити 5 тис. грн. за моральну шкоду.

Тоді ж оприлюднили фотокопію рішення, щоправда, лише частково, без згадки про існування кримінальної справи.

Натисніть для збільшення

Як йдеться в судовому рішенні з держреєстру, постановою слідчого СУ МВС України в Харківській області  Жидкова А.В.  від 08.08.2012 р. кримінальну справу закрито, оскільки досудовим слідством не встановлено факту підроблення диплому, а лише наявності його копії.

Детальніше про це вказується в рішенні Апеляційного суду Харківської області, через який Дмитро Гринь успішно оскаржив вимогу попередньої інстанції. Згідно рішення, Безлепкін в 2006 році при працевлаштуванні на роботу в “Харківобленерго” на посаду заступника директора надав копію диплома про закінчення ним ХДПІ за спеціальністю “енергозбереження”. Проте, Безлепкін там не навчався та диплом не отримував, а вказаної спеціальності взагалі не існувало у ВУЗі. Втім, знайти оригінал диплому чи людей який його видали не вдалося, тож справу довелося закрити, оскільки предметом злочину є підроблений офіційний документ, а не його копія

bezlepkin_diplom

Знайти аналогічні справи в Реєстрі судових рішень які б доповнювали вищевказане не вдалося.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

22.09.2023
21.09.2023
20.09.2023
19.09.2023
18.09.2023
17.09.2023
15.09.2023
14.09.2023
13.09.2023
12.09.2023