Нелобійований Черняком Баранов має з його батьком спільний бізнес

18 Березня 2014

Призначення Валерія Баранова на посаду губернатора Запорізької області ознаменувалось звинуваченнями в лобіюванні його на цю посаду зі сторони алкогольного магната Євгена Черняка. Звісно, Баранов подібні звинувачення спростував, повідомивши що дійсно знайомий з Євгеном Черняком, проте не бачився з ним вже кілька років. Разом з тим, згідно держреєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, об’єднує Баранова та Черняка не лише випадкове знайомство.

Валерія Баранова разом з Віктором Гречкою називали реальними керівниками ТОВ „Азовекспресбуд”. Віктор Гречка є депутатом Бердянської міської ради від Народної партії, обласне представництво якої Валерій Баранов очолює до цього часу. Гречка входить також до складу засновників ГО “Блок Баранова-відродження Бердянська”, а „Азовекспресбуд” нині зареєстроване на його дружину.

azovexpresbud

Згідно держреєстру, фірма зареєстрована на вул. Пушкіна, 11 в Бердянську. За цією ж адресою зареєстроване ТОВ “Бердянськ-курорт-буд”, власниками якого є Інна Власова та ТОВ “Запорізький завод кольорових сплавів”. За деякою інформацією, Власова не лише номінальний власник фірми, але й близька подруга родини Баранових. Свого часу вона входила безпосередньо до складу засновників ТОВ „Азовекспресбуд”.

kurort-bud

В свою чергу, “Запорізьким заводом кольорових сплавів” володіє кіпрська компанія GonfiliaTradingLimited та Олександр Черняк, батько того самого Євгена Черняка, який начебто пролобіював Валерія Баранова на його нинішню посаду.

ZZKS

Що це не випадковий перетин фірм за однією адресою підтверджує спільний контактний номер телефону “Азовекспресбуду” та “Бердянськ-курорт-буду”.

baranov_tel

Згідно держреєстру, “Бердянськ-курорт-буд” працює у сфері діяльності лікувальних закладів, організації відпочинку, розваг та харчування. Фірма будує об’єкт санаторно-курортного напрямку в Бердянську, по вул. Макарова, 52-Ж, що вказується в судовій постанові стосовно оскарження висновків податківців про завищення суми податкового кредиту.

Нагадаємо, за час перебування Валерія Баранова на посаді мера Бердянська наближені до нього особи отримали в користування щонайменше 30 земельних ділянок в користування.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Бердянськ, Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

29.09.2023
28.09.2023
27.09.2023
26.09.2023
25.09.2023
24.09.2023
22.09.2023
21.09.2023
20.09.2023
19.09.2023