- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Фірма нинішнього чиновника ОДА, після перереєстрації на “бомжа”, отримала мільйон від водоканалу

Опублікував Editor 25.03.2014 @ 12:07 в Featured,Новини | No Comments

Рішенням [1] Господарського суду Запорізької області с ТОВ “Союз – ДСК” стягнуто 216 тис. грн. на користь КП “Облводоканал”, які фірма отримала в якості передоплати за капремонт водогону, втім до робіт так і не приступила.

Як йдеться в матеріалах справи, угоду на капітальний ремонт водопроводу в Бердянську між КП “Облводоканал” та ТОВ “Союз – ДСК” вартістю 493 тис. грн. укладено в серпні 2012 року. Згідно умов, всі роботи мали завершити до кінця грудня 2013 року. Після підписання договору КП перерахувало на рахунок фірми 216 тис. грн. передоплати на  придбання палива, матеріалів, конструкцій. Втім після отримання коштів підрядник не приступив до виконання робіт, а надалі вимоги стосовно повернення коштів ігнорував.

Оскільки представники “Союз – ДСК” не надали жодних доказів виконання робіт, як і не з’явилися на розгляд справи, суд задовольнив позов  “Облводоканалу” до фірми.

З часу заснування в 2008 році до травня 2012 року фірмою володів та керував Данило Ломунов, який з жовтня 2012 року працює [2] на посаді головного спеціалісту відділу підготовки виробництва, технагляду, комплектації Управління капітального будівництва Запорізької облдержадміністрації. На цей час Ломунов перебуває в пошуках [3] нової роботи.

В жодному тендері за час існування “Вісника державних закупівель” ТОВ “Союз – ДСК” не перемагало.

Наразі ТОВ “Союз – ДСК” зареєстровано на вже померлого [4] Дмитра Каплієва, який постійного місця проживання не мав, зловживав спиртними напоями та фактично мешкав в гаражі гаражного кооперативу. Він був директором та номінальним власником низки фірми, які на Каплієва вочевидь оформляли через підроблені документи, що наразі перевіряють органи МВС Харківської області.

Директором фірми значить Оксана Задорожна. Її 4 березня Жовтневий районний суд міста Запоріжжя засудив [5] до півторарічного обмеження волі та трирічним обмеженням права займати керівні посади з однорічним іспитовим терміном. Задорожна, як директор ТОВ “Валлері плюс” та ТОВ “Союз – ДСК” в 2012 році уклала декілька угод з КП “Облводоканал” на капітальний ремонт водогонів (поблизу с. Відножино, Тополине Василівського району) загальною вартістю 904 тис. грн. Пізніше будівельно-технічна експертиза виявила недостачу обсягів виконаних робіт на 82 тис. грн., про повернення яких справа ще знаходиться в судовому розгляді.

В свою чергу начальника Таврійського експлуатаційного цеху водозабезпечення та водовідведення КП “Облводоканал” в жовтні минулого року звільнили [6] від кримінальної відповідальності за неналежний контроль робіт в Василівському районі, у зв’язку з взяттям його на поруки колективом “Облводоканалу” та переведенням на іншу посаду.

Варто зазначити, ТОВ “Валлері плюс” здійснювало господарські стосунки з ТОВ “Ніколь Плюс” екс-директора “Облводоканалу” [7] Миколи Нікуліна, про що йдеться в судовому [8] оскарженні податкового повідомлення-рішення. Наприкінці 2012 року Нікулін звільнився “за власним бажанням” після ревізії Держфінінспекції, яка виявила незаконну розтрату 8 мільйонів на подарунки, премії та надбавки керівництву комунального підприємства.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2014/03/25/firma-nynishnoho-chynovnyka-oda-pislya-pererejestratsiji-na-bomzha-otrymala-miljon-vid-vodokanalu/

URLs in this post:

[1] Рішенням: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/37720944

[2] працює: http://www.zoda.gov.ua/news/16425/dovidnik-robochih-telefoniv.html

[3] пошуках: http://www.work.ua/ua/resumes/1579955/

[4] померлого: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/34084022

[5] засудив: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/37515780

[6] звільнили: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/34702263

[7] екс-директора “Облводоканалу”: http://zp.nashigroshi.org/2013/09/23/livi-vytoky-vodokanalu/

[8] судовому: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35826811

[9] В дороги регіону наступного року хочуть закопати 250 мільйонів : http://zp.nashigroshi.org/2013/12/09/v-dorohy-rehionu-nastupnoho-roku-hochut-zakopaty-250-miljoniv/

[10] Річне функціонування держадміністрацій коштує більше ста мільйонів : http://zp.nashigroshi.org/2014/01/16/richne-funktsionuvannya-derzhadministratsij-obijshlosya-v-blyzko-100-miljoniv/

[11] Обленерго, купуючи палива на три мільйони, переплатило по півтори гривні за літр : http://zp.nashigroshi.org/2013/06/06/oblenerho-kupuyuchy-palyva-na-try-miljony-pereplatylo-po-pivtory-hryvni-za-litr/

[12] Донька післямайданного губернатора, який не має бізнесу, отримувала держпідряди та працює з регіоналами : http://zp.nashigroshi.org/2014/03/04/donka-pislyamajdannoho-hubernatora-yakyj-ne-maje-biznesu-otrymuvala-derzhpidryady-ta-pratsyuje-z-rehionalamy/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.