Затримано чиновницю, при якій половина харчового бюджету дісталась трьом фірмам (оновлено)

04 Квітня 2014

Сьогодні ввечері в будівлі мерії затримали  при отриманні хабара начальника департаменту освіти і науки , молоді та спорту Запорізької міської ради Раїсу Чухрай, повідомляє “Голос Запоріжжя”.

Операцію із затримання провів УБОЗ. Вдень стало відомо про обшук в кабінеті голови облради Віктора Межейко і вдома у його заступників. Обшук проходив у зв’язку з підозрою в організації та отриманні відкатів від постачальників харчування в усі установи освіти та охорони здоров’я області.

Сьогодні ж постачальник продуктів, від якого отримував гроші Віктор Межейко, попрямував в Запорізьку мерію з пакетом грошей. Він був затриманий співробітниками УБОЗу на виході з будівлі. Як виявилося, пакет з 70 тис. грн. передали Раїсі Чухрай .

Крім чиновниці в кабінеті знаходився її заступник, а також чоловік Раїси Чухрай Олексій Володимирович, який є головою Запорізької райдержадміністрації.

Раїса Чухрай призначена начальником Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради в квітні 2012 року. З того часу установою успішно проведено тендерів по закупівлі продуктів та послуг харчування на суму 139,37 млн. грн. Половину замовлень (70,9 млн. грн.) отримали лише три фірми: ТОВ “Укрпродторг-сервіс”, ТОВ “Запоріжторгсервіс” та ТОВ “Промторг-Запоріжжя”. Фірми зареєстровані протягом останніх кількох років на невідомих широкому загалу осіб.

В липні минулого року стали відомі результати перевірки Держфінінспекції, яка виявила суттєве завищення вищевказаними фірмами цін на продукти.

В той же час, на початку цього року інтернат в Запорізькому районі замовив продукти у підприємця, контактні телефони якого є спільними з телефонами Запорізького районного споживчого товариства. Чоловік Раїси Чухрай Олексій довгий час був директором ЗРСТ.

Оновлено 7 квітня: як повідомив на брифінгу перший заступник начальника Головного управління Міністерства внутрішніх справ у області Олег Курочкін, співробітники міліції не висунули жодних звинувачень директору Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради Раїсі Чухрай.

Він повідомив, що в кабінеті чиновниці проводився обшук за рішенням суду у рамках розслідування за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 364 Карного кодексу України (Зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах або в інтересах третіх осіб, використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб).

Також за словами Курочкіна, в кабінеті Чухрай під час обшуку знайшли 70 тисяч гривень.

Утім, звідки ці гроші, хто кому їх передав і з якою метою – міліція не повідомляє.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

24.09.2023
22.09.2023
21.09.2023
20.09.2023
19.09.2023
18.09.2023
17.09.2023
15.09.2023
14.09.2023
13.09.2023