- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Екологи, яких направило СБУ, не змогли зупинити виробництво “Хортиці”

Опублікував Editor 17.04.2014 @ 12:37 в Новини | No Comments

Державній екологічній інспекції не вдалося зупинити виробництво лікеро-горілчаної продукції “Імідж Холдингу”, оскільки останнє вийшло з володіння відповідного обладнання. Про це свідчить постанова [1] Запорізького окружного адмінсуду від 17 березня.

Державна екологічна інспекція на початку жовтня 2013 року провела позапланову перевірку  Дочірнього підприємства “Імідж Холдинг” Акціонерної компанії “Імідж Холдинг АПС” та встановила відсутність дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, оскільки дія раніше виданого закінчилася в червні 2013 року. Підставою для перевірки стало доручення Міністерства екології та природних ресурсів, яке погодило низка підконтрольних інстанцій, за поданням Служби безпеки України. Тож екологічна інспекція звернулася до суду, з вимогою зобов’язати “Імідж Холдинг” зупинити виробництво, пов’язане з викидами забруднюючих речовин до отримання дозволу.

Ще під час перевірки, “Імідж Холдинг” надало довідку від 01.10.2013 про анулювання ліцензії на виробництво алкогольних напоїв та повідомило про відсутність фактичної господарської діяльності, експлуатації обладнання, яке може створювати загрозу навколишньому природному середовищу.

На підтвердження своїх аргументів “Імідж Холдинг” надало суду договори оренди та купівлі-продажу іншими особами обладнання для виготовлення алкогольних напоїв.

Посилання екологічної інспекції на держреєстр юридичних осіб, де вказані види діяльності підприємства, суд визнав неналежними фактами доказу необхідності отримання дозволу, тож відмовив Державній екологічній інспекції у Запорізькій області зобов’язати “Імідж Холдинг” зупинити виконання робіт до отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

ДП  “Імідж Холдинг” АК “Імідж Холдинг АПС”, яке володіло виробником горілки “Хортиця” – ЛГЗ “Хортиця” [2] в Запоріжжі,  зареєстроване на кіпрську компанію “Оксфорд Амг-77 Лімітед”, афілійовану [3] з холдингом Global Spirits  Євгена Черняка.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2014/04/17/ekolohy-yakyh-napravylo-sbu-ne-zmohly-zupynyty-vyrobnytstvo-hortytsi/

URLs in this post:

[1] постанова: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/38099335

[2] ЛГЗ “Хортиця”: http://globalspirits.com.ua/uk/zavody/lgz-horticya

[3] афілійовану: http://www.companion.ua/articles/content?id=244252

[4] Запорізька облрада скасувала дозвіл на розробку залізорудних родовищ компаніям Іванющенка. На користь Ахметова? : http://zp.nashigroshi.org/2013/04/19/zaporizka-oblrada-skasuvala-dozvil-na-rozrobku-zalizorudnyh-rodovysch-kompaniyam-ivanyuschenka-na-koryst-ahmetova/

[5] Освітнім закладам Заводського району в Запоріжжі купили техніки на 350 тисяч : http://zp.nashigroshi.org/2013/06/14/osvitnim-zakladam-zavodskoho-rajonu-v-zaporizhzhi-kupyly-tehniky-na-350-tysyach/

[6] Вихваляючись захистом держкоштів прокуратура делікатно промовчала про звільнення від криміналу фігуранта справи : http://zp.nashigroshi.org/2015/04/29/vyhvalyayuchys-zahystom-derzhkoshtiv-prokuratura-delikatno-promovchala-pro-zvilnennya-vid-kryminalu-fihuranta-spravy/

[7] Партнерські фірми розіграли 9 мільйонів від ОДА на реконструкцію районної лікарні : http://zp.nashigroshi.org/2015/07/16/partnerski-firmy-rozihraly-9-miljoniv-vid-oda-na-rekonstruktsiyu-rajonnoji-likarni/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.