- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

АЕС витратить більше 100 мільйонів на контроль випромінювання

Опублікував Editor 03.06.2014 @ 08:50 в Новини | 1 Comment

ВП “Запорізька АЕС” ДП “НАЕК “Енергоатом” за результатами тендеру 22 травня уклав угоду з дочірнім підприємством “Всеукраїнської громадської організації онкоінвалідів «Спілка онкоінвалідів” “Фаворит-Плюс” на закупівлю приладів для вимірювання електричних величин і йонізівного випромінювання загальної вартістю 88,02 млн. грн. Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Переможець тендеру має поставити два комплекти блоків детектування АСРК: БДПГ, ПДРГ, БДАБ, ПДГБ та інші по одному у вересні 2014 року та протягом лютого 2015 року-лютого 2016 року.

Конкурентами “Фаворит-Плюс” на тендері стали ПАТ “Торгова компанія “Барвінок” та ТОВ “Балінд”, які запропонували комплекти блоків по 132 млн. грн., з різницею в 100 тис. грн.

Також ВП “Запорізька АЕС” ДП “НАЕК “Енергоатом” 22 травня уклав угоду з ПАТ “Торгова компанія “Барвінок” на постачання одного комплекту системи радіаційного контролю санпропускників спецкорпусу вартістю 23,73 млн. грн.

Конкуренцію “Барвінку” склали ТОВ “Балінд” з дешевшою на 2 тис. грн. пропозицією та дочірнє підприємство “ВГО онкоінвалідів “Спілка онкоінвалідів” “Фаворит-Плюс” з дорожчою на 2,1 млн. грн. пропозицією. При цьому, єдиним критерієм оцінки пропозицій була “ціна”.

Обидва тендери оголосили ще в квітні минулого року. Термін подачі пропозицій та час розкриття кілька разів переносили через внесення змін до документації конкурсних торгів та оскарженнь процедури закупівлі через Антимонопольний комітет України.

Керівником дочірнього підприємства “Всеукраїнської громадської організації онкоінвалідів «Спілка онкоінвалідів” “Фаворит-Плюс”, як і самої “Спілки онкоінвалідів”, є Лариса Бернадіна. Вона є співвласником ТОВ “Сарненський новобуд” разом з Олександром Румиком, який свого часу очолював [1] тендерний комітет ” ДП “НАЕК “Енергоатом”.

По 50% акцій ПАТ “Торгова компанія “Барвінок” належить харків’янам Станіславу Кучеру та Сергію Брюховичу.

Директором фірми “Балінд” є Костянтин Єлсуков. У 2011-2012 роках він був директором ПАТ “Українська інноваційна страхова компанія “Інвестсервіс”. Тоді її контролювали структури банкіра Сергія Адаріча (“Фідобанк”), товариша екс-першого віце-прем’єра Сергія Арбузова.

Нині “Балінд” зареєстровано на ВГО “Українська інформаційна спілка”, членом виконкому якої є Костянтин Єлсуков.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2014/06/03/aes-vytratyt-bilshe-100-miljoniv-na-kontrol-vyprominyuvannya/

URLs in this post:

[1] очолював: http://banki.in.ua/index/4332-kriminalnaja-istorija-gospodina-r.-ili-tendernye-stradanija.html

[2] ДФІ перевірить, чи вірним шляхом йдуть “радіаційні” кошти : http://zp.nashigroshi.org/2013/10/15/dfi-pereviryt-chy-virnym-shlyahom-jdut-radiatsijni-koshty/

[3] Власника фірми спіймали на мільйонному шахрайстві, як справи ще з 6 мільйонами – невідомо : http://zp.nashigroshi.org/2014/01/29/vlasnyka-firmy-spijmaly-na-miljonnomu-shahrajstvi-yak-spravy-sche-z-6-miljonamy-nevidomo/

[4] В харківчан забрали 6-мільйонний підряд на реконструкцію вулиці в Енергодарі : http://zp.nashigroshi.org/2014/09/02/v-harkivchan-zabraly-6-miljonnyj-pidryad-na-rekonstruktsiyu-vulytsi-v-enerhodari/

[5] АЕС купила вогнезахист в одноклубників нардепа від БПП після 3-річної перерви : http://zp.nashigroshi.org/2016/01/13/aes-kupyla-vohnezahyst-v-odnoklubnykiv-nardepa-vid-bpp/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.