- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Прокладка отримає від бердянського порту 10 мільйонів за пальне

Опублікував Editor 05.06.2014 @ 10:51 в Новини | No Comments

ДП “Бердянський морський торговельний порт” 9 червня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ “Альтіма груп” на постачання пального на суму 10,34 млн. грн. Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Фірма має протягом року поставити 40000 літрів бензину А-92 та 550000 літрів дизельного пального із задекларованою ціною в 17,90 та 17,50 грн відповідно.

ТОВ “Альтіма груп” зі статутним капіталом 100 гривень зареєстровано в Києві на Дарю Александрову. Раніше фірми називалася ТОВ “Сімакс-трейд” та в лютому минулого року отримала замовлення від бердянського морпорту на постачання пального вартістю 5,15 млн. грн.

Тоді конкуренцію “Сімакс-трейд” склало ТОВ “Група компаній “Альтернатива”, яке зареєстровано було на Марію Казанник в одній з квартир будинку 63а по вул. Марії Ульянової в Донецьку. В цій же квартирі прописано фірму “Метал-траст”.

Нині “Альтіма груп” на тендері конкурувало лише з маріупольським ТОВ “Ю.ЕЙ.Саплай” Євгена Кохно, Вадима Воронічева, Романа Скидана та Сергія Стрюченко. В той же час, у документації торгів контактним номером телефону “Альтіма груп” вказуються маріупольські номери телефону.

Також в березні “Бердянський морський торговельний порт” замовив “Альтіма груп” палива на 6,9 млн. грн. Конкурентом також виступило “Ю.ЕЙ.Саплай”. Дешевшу на більше ніж мільйон пропозицію ТОВ “Запоріжнафтопродуктгруп” відхилили через невідповідність документів.

 


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2014/06/05/prokladka-otrymaje-vid-berdyanskoho-portu-10-miljoniv-za-palne/

URLs in this post:

[1] Парк за кілька мільйонів відведе землі собі у власність : http://zp.nashigroshi.org/2013/11/05/park-za-kilka-miljoniv-vidvede-zemli-sobi-u-vlasnist/

[2] Рідні нардепу Пономарьову фірми оштрафували за погодження пропозицій на торгах : http://zp.nashigroshi.org/2014/03/12/ridni-nardepu-ponomarovu-firmy-oshtrafuvaly-za-pohodzhennya-propozytsij-na-torhah/

[3] Співробітник підіграв рідній фірмі на торгах в Бердянську : http://zp.nashigroshi.org/2014/07/14/spivrobitnyk-pidihrav-ridnij-firmi-na-torhah-v-berdyansku/

[4] Нацгвардія купила мастил на 22 мільйони у “Агрінолу”, який Генпрокуратура звинуватила у розпилі мільйонів Міноборони : http://zp.nashigroshi.org/2014/12/09/natshvardiya-kupyla-mastyl-na-22-miljony-u-ahrinolu-yakyj-henprokuratura-zvynuvatyla-u-rozpyli-miljoniv-minoborony/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.