- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Прокуратура не змогла відсудити автостоянку кирилівського аквапарку

Опублікував Editor 02.07.2014 @ 10:11 в Новини | No Comments

Прокуратура не змогла відсудити ділянку на якій розміщується автомобільна стоянка кирилівського аквапарку. Про це свідчить рішення  [1]Господарського суду Запорізької області від 3 червня.

Договір про оренду 0,997 га ріллі під подальше розміщення лікувально-профілактичного оздоровчого комплексу Кирилівська селищна рада та не вказаний приватний підприємець уклали в квітні 2007 року строком на 49 років. Орендна плата складає 2,9 тис. грн. щорічно за перші два роки користування та 14,6 тис. грн. щорічно за останній період користування. У травні 2010 року підприємець уклав договір суборенди частини цієї ділянки(0,4997 га) з іншою особою без зміни цільового призначення.

Позов з вимогою визнання недійсним відповідного рішення Кирилівської селищної ради, розірвання договору та повернення ділянки прокурор аргументував порушеннями укладеним договором Земельного кодексу: в ньому відсутні відомості про визначення розміру втрат сільськогосподарського виробництва, зобов’язань відшкодування таких втрат та відомостей про проходження державної землевпорядної експертизи. Також, на думку прокурора, у договорі встановлено фіксовану орендну плату, що може призвести до недотримання коштів бюджетом.

stoyanka aqwaparc [2]Втім, під час розгляду матеріалів справи суд повністю спростував твердження прокурора: втрати сільськогосподарського виробництва на цій ділянці експертизою визначили в розмірі 53,9 тис. грн., які підприємець повністю сплатив. Твердження щодо фіксованої орендної плати також не підтвердилось, оскільки в договорі передбачено обчислення орендної плати з урахуванням індексів інфляції. Тож з огляду на вищевказане суд повністю відмовив прокуратурі Якимівського району у задоволенні позову.

Згідно картографічних сервісів, зараз на спірній ділянці знаходиться охороняєма [3] автомобільна стоянка кирилівського аквапарку “Острів скарбів”.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2014/07/02/prokuratura-ne-zmohla-vidsudyty-avtostoyanku-kyrylivskoho-akvaparku/

URLs in this post:

[1] рішення : http://reyestr.court.gov.ua/Review/39255931

[2] Image: http://zp.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2014/07/stoyanka-aqwaparc.jpg

[3] охороняєма: http://akvapark.co.ua/ru/about

[4] Запорізькі води візьмуть під контроль : http://zp.nashigroshi.org/2013/06/20/zaporizki-vody-vizmut-pid-kontrol/

[5] Гектар узбережжя в Кирилівці роздають в оренду по тисячі за місяць : http://zp.nashigroshi.org/2013/09/06/hektar-uzberezhzhya-v-kyrylivtsi-rozdayut-v-orendu-po-tysyachi-za-misyats/

[6] Якимівська фірма за 600 тисяч визначить, де ж межа курортного узбережжя Кирилівки : http://zp.nashigroshi.org/2013/12/10/yakymivska-firma-za-600-tysyach-vyznachyt-de-zh-mezha-kurortnoho-uzberezhzhya-kyrylivky/

[7] Депутат облради, керуючи РДА, в тандемі з керівником Управління ОДА отримував “відкати” на будівництвах : http://zp.nashigroshi.org/2014/11/24/deputat-oblrady-keruyuchy-rda-v-tandemi-z-kerivnykom-upravlinnya-oda-otrymuvav-vidkaty-na-budivnytstvah/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.