- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Спонсор “Славутич-Арени” 7 років залишає комунальників без спецодягу, бо не може розробити стиль стадіону

Опублікував Editor 09.07.2014 @ 08:53 в Новини | No Comments

КП “Центральний стадіон” не вдалося стягнути з ПАТ “Карлсберг Україна” близько 10 тис. грн. начебто завданих збитків за придбану форму охоронцям стадіону “Славутич-Арена”. Про це свідчить рішення [1] Господарського суду Запорізької області від 26 червня.

Як йдеться в матеріалах справи, договором про співробітництво між КП “Центральний стадіон” та ВАТ “ПБК “Славутич (правонаступником якого стало “Карлсберг Україна”) від лютого 2007 року передбачено розробка виробниками алкоголю фірмового стилю всього стадіону з використанням логотипу “Славутич-Арена”. Відповідно до стилю “Славутич” також мав розробити форму для персоналу стадіону та безоплатно передавати її комунальникам щорічно в кількості штатного розпису.

До 2012 року “Славутич” так форму жодного разу і не передав, посилаючись на незавершеність розробки фірмового стилю, тож у серпні 2012 р. – лютому 2013 р. комунальники самостійно придбали спецодяг на загальну суму 10,3 тис. грн.

Проведена в березні поточного року Держфінінспекцією ревізія розцінила вищевказані дії комунальників як покриття видатків сторонньої юридичної особи, що призвело до збитків КП.

Втім, Госпсуд підтвердив правоту “Карлсберг Україна”, яке відхиляло вимоги КП про покриття збитків з огляду на безпідставність.

Як встановив суд, договором про співробітництво не встановлено строку розроблення фірмового стилю, а відтак КП не може вказувати на неналежне виконання умов договору про щорічну передачу форми.

Крім того, відповідно до умов колективного договору, КП “Центральний стадіон” зобов’язане надавати своїм працівникам спецодяг, тож витрати в розмірі 10,3 тис. грн. здійсненні КП саме в рамках колективного договору та не є збитками.

Таким чином, своїм рішенням Госпсуд відхилив позов КП “Центральний стадіон” до ПАТ “Карлсберг Україна” про відшкодування збитків.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2014/07/09/sponsor-slavutych-areny-vzhe-7-rokiv-zalyshaje-komunalnykiv-bez-spetsodyahu-bo-ne-mozhe-rozrobyty-styl-stadionu/

URLs in this post:

[1] рішення: http://reyestr.court.gov.ua/Review/39587842

[2] Запорізький автодор на ремонт розкішного Volkswagen Touareg витратить 72 тисячі : http://zp.nashigroshi.org/2013/01/21/zaporizkyj-avtodor-na-remont-rozkishnoho-volkswagen-touareg-vytratyt-72-tysyachi/

[3] Комунальний кінотеатр має щомісяця платити рідній фірмі міських депутатів по 20 тисяч за оренду якогось обладнання : http://zp.nashigroshi.org/2015/04/15/komunalnyj-kinoteatr-maje-schomisyatsya-platyty-ridnij-firmi-miskyh-deputativ-po-20-tysyach-za-orendu-yakohos-obladnannya/

[4] “ЕЛУАДівці” за 25 мільйонів підлатають внутрішні дороги і ще за 5 відремонтують тротуари на двох вулицях : http://zp.nashigroshi.org/2015/05/25/eluadivtsi-za-25-miljoniv-pidlatayut-vnutrishni-dorohy-i-sche-za-5-vidremontuyut-trotuary-na-dvoh-vulytsyah/

[5] Комунальникам не вдалося стягнути переплату за ремонт ліфтів, яку виявила Держфінінспекція : http://zp.nashigroshi.org/2015/07/31/komunalnykam-ne-vdalosya-styahnuty-pereplatu-za-remont-liftiv-yaku-vyyavyla-derzhfininspektsiya/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.