02 Вересня 2014
За поданням прокуратури м. Енергодар місцеве КП розірвало угоду на виконання робіт вартістю понад 5,7 млн грн., про це повідомляє прес-служба відомства.
Встановлено, що у минулому році КП “Підприємство комунальної власності” за результатами проведення процедури конкурсних торгів уклало угоду на реконструкцію проїжджої частини однієї з вулиць міста. Вартість робіт була оцінена у більш ніж 5,7 млн грн. Як з’ясувалося переможцем торгів було визнано фірму, яка навіть за поданими до конкурсного комітету документами не відповідає кваліфікаційним вимогам конкурсу. Зокрема, фірма навіть не має необхідного власного обладнання, а працює на орендованій техніці.
В серпні цього року прокуратура внесла керівництву комунального підприємства подання з вимогою розірвати угоду з підрядником, укладену з порушенням вимог діючого законодавства. Наразі договір вже розірвано, а голову конкурсного комітету підприємства притягнуто до дисциплінарної відповідальності.
Вищезгаданий підряд вартістю 5,73 млн. грн. на реконструкцію 602 м вулиці Рядянської в жовтні минулого року отримало харківське ТОВ “ПМК-29″.
Роботи передбачали розширення проїзної частини, улаштування покриття тротуарів бруківкою, повне оновлення освітлювальної інфраструктури, встановлення 8 лавок та 14 урн, озеленення кущами можевельника, соснами, липами При цьому 141 наявне дерево підлягає вирубці.
Єдиним конкурентом ТОВ “ПМК-29″ виступило ТОВ “Хозбудпоставка”, також з Харкова. Різниця між пропозиціями учасників торгів становила 0,08%.
“ПМК-29″ також виконувала в 2012 році ремонт внутрішньодомових територій в Бердянську.
Нині “ПМК-29″ зареєстровано на Олега Костигіна.
Головою комітету з конкурсних торгів під час обрання підрядника на реконструкцію вулиці Радянської була Леся Нікітіна.
Tеги | Енергодар