Школам купили вугілля у росіянина, незважаючи на протести прокуратури (оновлено)

03 Вересня 2014

КУ “Василівський районний центр фінансового обліку та матеріально-технічного забезпечення закладів та установ освіти” за результатами тендеру 29 серпня уклав угоду з ТОВ “Контел-Груп” на постачання вугілля загальною вартістю 518 тис. грн. Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Фірма має до кінця року поставити установі 464 тон кам’яного вугілля марки ДГр 0-200 (1116 грн/т). Разом з цим, 25 серпня Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації Миколаївської області замовив вугілля марки ДГр 0-200 по 792 грн/тонна. В обох випадках в ціну включено постачання вугілля до кінцевого споживача партіями в кілька тонн відповідно до заявок.

На початку року ця комунальна установа вже намагалися придбати вугілля в “Контел-Груп”, але після акцепту пропозиції фірми тендер скасували з офіційним формулюванням “неможливо усунути порушення, що виникли через порушення законодавства”. В березні “ВРЦФОМТЗ” спробувало купити вугілля у “Контел-Груп” за безконкурсною процедурою, але відмінило тендер через відсутність подальшої потреби у закупівлі.

Пізніше прокуратура повідомила, що за її поданням установа скасувала результати тендеру через численні порушення. Зокрема, фірма фактично мала у своєму штаті лише директора та бухгалтера. Отже, вона не могла виконати роботи по завантаженню й транспортуванню палива до закладів освіти району.

“Контел-Груп” зареєстровано в Донецьку на мешканця Росії Андрія Олійника. Єдиним конкурентом в цьому тендері виступило алчевське ТОВ “ТФ Уномакс”.

Оновлено: Сьогодні ж прокуратура повідомила, що на вимогу відомства  “ВРЦФОМТЗ” скасував результати незаконних торгів по закупівлі паливно-мастильних матеріалів для опалення шкіл, завдяки чому попереджена розтрата майже півмільйона гривень з бюджету.

Встановлено, що до участі в процедурі закупівель були допущені фірми, які не підтвердили наявність відповідної матеріально-технічної бази для здійснення таких постачань. Крім того, надані для підтвердження якості палива документи взагалі належали іншим суб’єктам підприємницької діяльності. А зміни до угоди, зроблені учасниками процедури, суперечили вимогам Цивільного кодексу та шкодили інтересам комунальної установи.
Вочевидь мова йде саме про вищезгаданий тендер, оскільки торги по закупівлі іншого палива для обігріву шкіл “Василівський районний центр фінансового обліку та матеріально-технічного забезпечення закладів та установ освіти” не оголошував.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Василівка

НАШІ ГРОШІ

08.12.2023
07.12.2023
06.12.2023
05.12.2023
04.12.2023
03.12.2023
01.12.2023
30.11.2023
29.11.2023