- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Фірми розпиляли два мільйони на абразивах для АЕС

Опублікував Editor 24.09.2014 @ 09:32 в Новини | No Comments

ВП “Запорізька АЕС” ДП “НАЕК “Енергоатом” за результатами тендеру 17 вересня уклала угоду з ТОВ “Енексім” на постачання абразивних виробів загальною вартістю 2,19 млн. грн. Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Фірма має поставити шість видів сталевих шліфувальних дисків в кількості 1400 одиниць та 1500 самоклеючих шліфувальних кілець.

“Енексім” зареєстровано на харків’янку Інну Логашеву. Єдиним конкурентом фірми на торгах виступило зареєстроване в Полтаві на Віктора Маршалова ТОВ “Інфокор”.

В свою чергу, вказаний в держреєстрі юросіб контактний телефон переможця торгів (715-65-93) належить ПАТ “НДІ “Техностандарт”. До того ж, колишній президент “Техностандарту” – Сергій Волоткін – працював комерційним директором на ТОВ “Енексім”.

Власником 80% акцій ПрАТ “НДІ “Техностандарт” є ТОВ “Технопромекспорт”. Ще 20% знаходиться у власності ТОВ “Юридична фiрма “Процес”.

Власник вищезгаданого “Інфокору” Віктор Маршалов разом з Ольгою  Терещенковою є співзасновником ТОВ “Група М2″. Терещенкова, згідно SMIDA, свого часу працювала начальником вiддiлу корпоративних прав ТОВ “Юридична фiрма “Процес” та юрисконсультом ПрАТ “НДІ “Техностандарт”. Вона також президент ПАТ “Люкс-центр”, що зареєстроване за однією адресою з “Техностандартом”.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2014/09/24/firmy-rozpylyaly-dva-miljony-na-abrazyvah-dlya-aes/

URLs in this post:

[1] Теплиці в Енергодарі до державної власності повернути не вдалося : http://zp.nashigroshi.org/2013/06/17/teplytsi-v-enerhodari-do-derzhavnoji-vlasnosti-povernuty-ne-vdalosya/

[2] Організація інвалідів добивається скасування закупівлі “Енергоатому”, у якій не брала участі : http://zp.nashigroshi.org/2014/05/12/orhanizatsiya-invalidiv-dobyvajetsya-skasuvannya-zakupivli-enerhoatomu-u-yakij-ne-brala-uchasti/

[3] Атомники заплатять ще 141 мільйон партнерці екс-голови тендерного комітету “Енергоатому” : http://zp.nashigroshi.org/2014/08/01/atomnyky-zaplatyat-sche-141-miljon-partnertsi-eks-holovy-tendernoho-komitetu-enerhoatomu/

[4] Кіотські гроші освоює фірма голови передвиборчого штабу Бандурова : http://zp.nashigroshi.org/2014/10/14/kiotski-hroshi-osvoyuje-firma-holovy-peredvyborchoho-shtabu-bandurova/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.