Анісімовський перевізник домігся скасування рішення виконкому про розірвання угоди на обслуговування маршруту

29 Вересня 2014

Автотранспортна фірма домоглася скасування рішення виконавчого комітету Запорізької міськради в частині одностороннього розірвання угоди на обслуговування маршруту загального користування №46. Про це свідчить постанова Орджонікідзевського районного суду Запоріжжя від 16 вересня.

В серпні 2012 року Виконком Запорізької міськради та ТОВ “Профтаксі 1” уклали угоду строком на п’ять років про надання послуг з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування № 46 “Вул. Піщана – вул. Олімпійська”.

Вже в березні 2014 року Виконком доручив управлінню з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради, після затвердження результатів конкурсів, розірвати в односторонньому порядку до закінчення терміну дії вищезгаданий договір у зв’язку з численними порушеннями умов договору. В якості аргументів Виконком використав постанову Комунарського райсуду Запоріжжя та результатами перевірок Управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку автоперевізників.

В ході розгляду справи з’ясувалося, що згадана постанова Комунарського райсуду про притягнення до адміністративної відповідальності за скоєння ДТП водія мікроавтобуса взагалі не має стосунку до ТОВ “Профтаксі 1”, оскільки водій-винуватець ДТП працює в іншій фірмі – ТОВ “Таксомоторна компанія”.

Не прийняв до уваги суд і численні акти перевірок фірми, оскільки лише в одному з них зафіксовані порушення ТОВ “Профтаксі 1” умов договору. Більше того, порушення полягало у відсутності 2,5 години транспортних засобів на обслуговуванні маршруту. Це співробітники Управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку виявили в ході очікування на автобус біля зупинки “вул. Грязнова”. Та виявилося, інспектували якість обслуговування маршруту працівники Управління на зупинці безпосередньо по вул. Грязнова, по якій маршрут №46 не пролягає. Також акти підписані лише співробітниками Управління без залучення громадськості до перевірки.

Таким чином відсутнє неодноразове порушення умов договору, з огляду на що суд задовольнив позов ТОВ “Профтаксі 1” про скасування рішення виконавчого комітету Запорізької міськради в частині одностороннього розірвання угоди на обслуговування маршруту. В той же час, суд відмовився зобов’язати Управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку припинити підготовчі дії до проведення конкурсу з обслуговування автобусного маршруту загального користування №46, оскільки для цього встановлений інший порядок судового оскарження.

Після прийняття рішення Виконкому про одностороннє розірвання договорів, в травні провели новий конкурс на визначення перевізника на маршруті №46. До часу винесення рішення про законність одностороннього розірвання угод, суд призупиняв реалізацію результатів конкурсу.

ТОВ “Профтаксі 1” володіють Віталій Болюта, Ольга Римик та Сергій Кондратюк. В той же час, директор “Профтаксі 1” є співвласником вищезгаданого ТОВ “Таксомоторна компанія” разом з Віталієм Остапенком, близького до екс-“смотрящего” Євгена Анісімова. В свою чергу, Кондратюка називають особистим водієм Анісімова.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

06.06.2023
04.06.2023
02.06.2023
01.06.2023
31.05.2023
30.05.2023
29.05.2023
28.05.2023
27.05.2023
26.05.2023
25.05.2023
24.05.2023