- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Рідна фірма партнера комуністів по конвертаційному центру не повертає комунальникам підвал вже 4 роки

Опублікував Editor 29.09.2014 @ 10:03 в Новини | No Comments

ТОВ “Панацея” зобов’язали усунути перешкоди в користуванні Запорізькою міською радою підвальними приміщеннями, які фірма мала повернути ще в 2010 році. Про це свідчить рішення [1] Господарського суду Запорізької області від 12 вересня.

ТОВ “Панацея” в 2005 році орендувало підвальне приміщення в будинку №120 по вул. Космічна площею 372 кв. м., строком на 5 років під майстерню з ремонту побутової техніки. В 2010 році, вже після закінчення терміну дії угоди, “Панацею” в судовому порядку зобов’язали [2] повернути приміщення та сплатити борг по орендній плати в розмірі 29 тис. грн, який фірма накопичила з 2005 року.

Держвиконавцям не вдалося змусити ТОВ “Панацея” виконати рішення суду, оскільки вони не знайшли фактичного місцяперебування фірми. З огляду на це Управління житлового господарства Запорізької міськради і звернулося повторно до суду з вимогою усунення перешкод в користування приміщенням.

В ході розгляду справи посадовці зазначили, що ТОВ “Панацея” до цього часу користується підвальним приміщенням без будь-яких договірних відносин. Представники фірми також не з’явилися на судове засідання та не надали жодних спростовуючих позицію комунальників доказів, тож суд задовольнив позов в повній мірі.

З часу заснування ТОВ “Панацея” в 2001 році та донедавна фірмою володіли Володимир Кабанов та Олександр Місюра. Нині лише Кабанов.

Місюра відомий тим [3], що в 2009 році організував конвертаційний центр, разом з партнерами створивши ряд фірм для укладання фіктивних угод та наступного переведення безготівкових коштів у готівку. Протягом кінця 2009 – початку 2013 року через рахунки фірм пройшло 553,9 млн. грн., а через підроблення документів на фіктивні операції контрагенти фірм ухилилися від сплати податків на суму 28,05 млн. грн.

Серед безлічі клієнтів конвертаційного центру засвітилися АТ “Мотор Січ”, КП “Елуаш” та ТОВ “Запорізька Індустріальна Компанія”, якою володів Олексій Бабурін – син керівника облорганізації КПУ Олексія Бабуріна.

Свою діяльність конвертаційний центр, зокрема, провадив в будівлі обласного комітету Комуністичної партії України, де в ході слідства навіть проводили обшук. Пізніше обвинувачені в організації конвертаційного центру спільно з Олексієм Бабуріним (молодшим) навіть організували прес-конференцію з метою спростування діяльності конвертаційного центру як такого та і причетності керівників запорізького обкому Комуністичної партії України до цього взагалі.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2014/09/29/ridna-firma-partnera-komunistiv-po-konvertatsijnomu-tsentru-ne-povertaje-komunalnykam-pidval-vzhe-4-roky/

URLs in this post:

[1] рішення: http://reyestr.court.gov.ua/Review/40539565

[2] зобов’язали: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/11839757

[3] відомий тим: http://zp.nashigroshi.org/2014/07/18/obnal-im-v-i-lenina/

[4] На гарні парки і фонтани в Запоріжжі дали майже п’ять мільйонів : http://zp.nashigroshi.org/2015/03/24/na-harni-parky-i-fontany-v-zaporizhzhi-daly-majzhe-pyat-miljoniv/

[5] “Укроборонпром” через суд забирає в банкрутуючого “Радіоприладу” більше 20 мільйонів позики : http://zp.nashigroshi.org/2015/04/09/ukroboronprom-cherez-sud-zabyraje-v-bankrutuyuchoho-radiopryladu-bilshe-20-miljoniv-pozyky/

[6] Вихваляючись захистом держкоштів прокуратура делікатно промовчала про звільнення від криміналу фігуранта справи : http://zp.nashigroshi.org/2015/04/29/vyhvalyayuchys-zahystom-derzhkoshtiv-prokuratura-delikatno-promovchala-pro-zvilnennya-vid-kryminalu-fihuranta-spravy/

[7] Партнерські фірми розіграли 9 мільйонів від ОДА на реконструкцію районної лікарні : http://zp.nashigroshi.org/2015/07/16/partnerski-firmy-rozihraly-9-miljoniv-vid-oda-na-rekonstruktsiyu-rajonnoji-likarni/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.