- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Фірму Ахметова оштрафували за завищення у 2,5 рази вартості послуг для державної служби охорони

Опублікував Editor 11.11.2014 @ 11:28 в Новини | No Comments

Запорізьке відділення Антимонопольного комітету оштрафувало ПАТ «Фарлеп-Інвест» за завищення вартості послуг із обслуговування обладнання передавання тривожних сповіщень на місцевих телекомунікаційних мережах. Про це свідчить постанова [1] Вищого господарського суду від 29 жовтня, пишуть “Наші гроші” [2].

АМКУ наклала штраф у розмірі 50 тис грн. на підприємство ще у травні 2012 року. Фірма сплатила його у березні 2013 року. АМКУ вважає, що оплата була здійснена із запізненням, тому вимагає також сплати 50 тис грн. пені. Суди перших двох інстанцій зобов’язали фірму сплатити пеню, однак Вищий госпсуду наприкінці жовтня цього року відправив справу на новий розгляд.

Антимонопольний комітет оштрафував “Фарлеп-Інвест” за зловживання монопольним становищем. Підставою для цього стало те, що підприємство встановило для Запорізького Управління державної служби охорони завищену вартість послуг з розміщення та організації обслуговування обладнання систем передавання тривожних сповіщень.

Управління ДСО і “Фарлеп-Інвест” уклали відповідний договір 1 липня 2011 року. Вартість послуг була встановлена у розмірі 456 грн. на місяць за розміщення одного ретранслятора (типу “Селена-Р”, “Інтеграл-Р”) в приміщеннях АТС фірми.

На прохання Управління ДСО обґрунтування вартості послуги фірма не надала. Разом з тим, у червні 2011-го оператор повідомив про можливе відключення на АТС ретрансляторів УДСО у разі неукладення договору на його умовах.

Як встановив АМКУ, “Фарлеп-Інвест” завищив вартість послуг для Управління ДСО, зокрема, у 3,7 рази завищивши витрати на електроживлення ретрансляторів, що є основною складовою вартості послуги (складають більше 94%).

У травні 2012 року “Фарлеп-Інвест” повідомив АМКУ про зменшення вартості послуги для Управління ДСО у 2,5 рази. Згідно з новим договором, який сторони уклали 17 травня 2012 року, вартість послуги була встановлена у розмірі 184,8 грн. на місяць за розміщення одного ретранслятора.

“Фарлеп-Інвест” у 2012 році намагався через суд скасувати рішення АМКУ про накладення штрафу. Однак, суд вказав [3], що приведення вартості до економічно обґрунтованого рівня не звільняє фірму від відповідальності за порушення законодавства.

ПАТ “Фарлеп-Інвест” є правонаступником ТОВ “Оптіма Телеком”.

Основним власником ПАТ “Фарлеп-Інвест” є кіпрська компанія “Ucomline Holding Limited”. “Фарлеп-Інвест” здійснює [4] оперативний менеджмент телекомунікаційної групи Vega, що входить до групи СКМ Ріната Ахметова.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2014/11/11/firmu-ahmetova-oshtrafuvaly-za-zavyschennya-u-25-razy-vartosti-posluh-dlya-derzhavnoji-sluzhby-ohorony/

URLs in this post:

[1] постанова: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/41129464

[2] “Наші гроші”: http://nashigroshi.org/2014/11/11/firmu-ahmetova-oshtrafuvaly-za-zavyschennya-u-25-razy-vartosti-posluh-dlya-derzhavnoji-sluzhby-ohorony/

[3] вказав: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/30073739

[4] здійснює: http://www.scm.com.ua/ru/business/sectors/telecoms/fixed_line/

[5] Запорізька облрада скасувала дозвіл на розробку залізорудних родовищ компаніям Іванющенка. На користь Ахметова? : http://zp.nashigroshi.org/2013/04/19/zaporizka-oblrada-skasuvala-dozvil-na-rozrobku-zalizorudnyh-rodovysch-kompaniyam-ivanyuschenka-na-koryst-ahmetova/

[6] Освітнім закладам Заводського району в Запоріжжі купили техніки на 350 тисяч : http://zp.nashigroshi.org/2013/06/14/osvitnim-zakladam-zavodskoho-rajonu-v-zaporizhzhi-kupyly-tehniky-na-350-tysyach/

[7] Вихваляючись захистом держкоштів прокуратура делікатно промовчала про звільнення від криміналу фігуранта справи : http://zp.nashigroshi.org/2015/04/29/vyhvalyayuchys-zahystom-derzhkoshtiv-prokuratura-delikatno-promovchala-pro-zvilnennya-vid-kryminalu-fihuranta-spravy/

[8] Партнерські фірми розіграли 9 мільйонів від ОДА на реконструкцію районної лікарні : http://zp.nashigroshi.org/2015/07/16/partnerski-firmy-rozihraly-9-miljoniv-vid-oda-na-rekonstruktsiyu-rajonnoji-likarni/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.