- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Анісімов з партнерами готується відкривати нову лабораторію в онкодиспансері

Опублікував Editor 13.02.2015 @ 08:39 в Гроші від колег,Новини | No Comments

Євген Анісімов готується відкрити нову цитологічну лабораторію в щойновідремонтованому за бюджетний кошт приміщенні запорізького онкологічного диспансеру. Про це пише Сергій Сидоров в газеті “Субота плюс”.

Відтак, навесні минулого року зареєстрована фірма “Premium health care” (ТОВ “Преміум хелс кеа”). Власниками виступили родич Анісімова Сергій Котляров (40%), близька Анісімову фірма “Медкомсервіс” (10%) та неідентифікований Олександр Дудін.

Директором “Premium health care” записаний Юрій Боханов, який раніше очолював анісімовську діагностичну лабораторію “Глобал діагностик”, яка тепер перейменована в “Медлайф-біо”.

В той же час проводилася реконструкція одного з приміщень онкологічного диспансеру площею 200 кв. м. По завершенню оголосили конкурсу на оренду приміщень, в якому і отримала перемогу “Premium health care”.

Поки фірма не закупила необхідне обладнання та не заселилася в приміщення, оскільки менеджери очікують заспокоєння ситуації в країні.

Окрім цього на базі різних комунальних лікувальних закладів продовжує працювати бізнес керівництва цих закладів. Так, вже більше 10 років на території п’ятої міської лікарні працює медцентр “Юліс”, співвласником якого є Іва Пилипенко – донька колишнього головлікаря лікарні Володимира Бурлая. Її партнером по бізнесу виступає Євстафій Кір’яков, свого часу керівник відділу  літотрипсії п’ятої лікарні.

В хірургічному корпусі дев’ятої лікарні розміщується приватна клініка “Лєкарь”. Раніше вона називалася “Тест”, але вивіску довелося змінити після смерті [1] пацієнтки. Адекватного покарання лікарі не отримали, можливо і через родинні зв’язки директора клініки – його батьком є колишній начальник Управління СБУ в Запорізькій області Станіслав Рибальченко.

Цікаві власники і у провідних діагностичних лабораторіях міста: “Діасервіс” та “Брайт-біо”. Частку в першій фірмі має Олександр Кремзер-молодший, син декана фармацевтичного факультету Запорізького медуніверситету. Співвласником “Брайт-біо” є невролог Андрій Проценко, завідувач відділу гострих порушень кровообігу мозку 6-лікарні.

Він “Наші гроші. Запоріжжя”

Фірму “Медкомсервіс”, яка має 10% частку в “Premium health care” зареєстровано на Євгена Калініна. Він відомий як партнер сімейства [2] Завгородніх по фірмам “Твій Лікар”,  “Грані-ель”. Так Сергій Завгородній є головним лікарем [3] Міської клінічної лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги (5-міськлікарня). Його дружина, Наталія Завгородня, директор і співвласник клініки “Візус” та депутат [4] Запорізької міськради.

Окрім цього, “Premium health care” прописано за адресою клініки “Візус” по вул. Космічній, 114.

В свою чергу, повний тезка Дудіна Олександра Євгеновича володіє часткою одеської лабораторії “Medsystems”, яка, зокрема, і спеціалізується [5] на цитологічних дослідженнях.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2015/02/13/anisimov-z-partneramy-hotujetsya-vidkryvaty-novu-laboratoriyu-v-onkodyspanseri/

URLs in this post:

[1] після смерті: http://fakty.ictv.ua/ru/index/read-news/id/1497172

[2] сімейства: http://timeua.com/news/4/12130.html

[3] головним лікарем: http://zpclinic5.com.ua/page/28

[4] депутат: https://meria.zp.ua/test/?id=36&pid=124

[5] спеціалізується: http://www.work.ua/jobs/by-company/265868/#info

[6] Великий трішки заробить на обллікарні : http://zp.nashigroshi.org/2014/09/23/velykyj-trishky-zarobyt-na-obllikarni/

[7] Запоріжжя в аутсайдерах з будівництва житла : http://zp.nashigroshi.org/2014/10/07/zaporizhzhya-v-autsajderah-z-budivnytstva-zhytla/

[8] Вищий госпсуд відібрав у російського олігарха ЗАлК : http://zp.nashigroshi.org/2014/11/12/vyschyj-hospsud-vidibrav-u-rosijskoho-oliharha-zalk/

[9] Суд виправдав місцевого землевпорядника, за якої роздали півтора гектари під будівництво в прибережній лісозмузі : http://zp.nashigroshi.org/2015/03/02/sud-vypravdav-mistsevoho-zemlevporyadnyka-za-yakoji-rozdaly-pivtora-hektary-pid-budivnytstvo-v-pryberezhnij-lisozmuzi/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.