“Перефарбований” регіонал зі своїм приватним ЖЕКом намагається через суд запустити конкурс на вибір виконавця послуг ЖКГ

04 Березня 2015

ТОВ “Керуюча компанія “Наш дім Запоріжжя” не вдалося змусити Департамент житлово-комунального господарства Запорізької міської ради провести конкурс на визначення виконавця надання житлово-комунальних послуг мешканцям Комунарського, Хортицького та Шевченківського районів Запоріжжя. Про це свідчить постанова Орджонікідзевського районного суду Запоріжжя від 11 лютого.

Відповідний позов про визнання протиправною бездіяльності Департаменту ЖКГ  та зобов’язання вчинити підготовчі дії для проведення конкурсу фірма подали в жовтні минулого року, оскільки на відповідний лист з пропозицією провести конкурс в мерії не відреагували. Свою позицію представники керуючої компанії аргументували рішенням виконавчого комітету Запорізької міськради від 2009 року “Про перелік житлово-комунальних послуг, право на здійснення яких виборюється на конкурсних засадах” (послуги з управління будинком, послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, послуги з ремонту приміщень, будинків, споруд, вивезення твердих побутових відходів).

Проте конкурс та підготовча робота до нього тодішнім  Управлінням житлового господарства ЗМР не проводилася.

Управління ЖКГ було ліквідоване в лютому  2012 року і в грудні того ж року створено однойменний Департамент. Відтак, за твердженням суду, позов керуючою компанії є безпідставним та необґрунтованим, оскільки на момент прийняття відповідного рішення виконкомом Департаменту ще не існувало. Беззаперечних доказів, що Департамент є правонаступником Управління позивач не надав.

До того ж суд вказав на законодавчі вимоги, відповідно до яких організатором конкурсу може бути власник чи балансоутримувач житлових будинків. Проте, Департамент таким не є, а рішення про визнання відповідача організатором конкурсу Запорізькою міською радою не приймалося.

Засновниками “Керуючої компанії “Наш дім Запоріжжя” навесні минулого року виступили Артур Нікітенко (65%) і Сергій Остапенко.

Нікітенко був помічником депутата Запорізької обласної ради Сергія Грачова (Партія Регіонів) та активістом молодіжного крила Партії регіонів. В січні 2014 року під час “Євромайдану” приймав участь в “антифашистському” зібранні обласної ради і в якості заступника голови молодіжної ради різко засуджував акції протесту активістів “Євромайдану”.

Після втечі Януковича Нікітенко кардинально змінив свою позицію, заявив, що згадування його імені в зв’язку з Партією регіонів вважає образою і став радником “післямайданного” голови Запорізької ОДА Валерія Баранова.

Зареєструвавши керуючу компанію Артур Нікітенко створив ресурсний центр для ОСББ і на численних семінарах закликає ОСББ користуватися послугами його керуючої компанії. До слова, перехід житлових будинків на обслуговування до приватних компаній також лобіював Валерій Баранов.

ArturNic

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

03.12.2023
01.12.2023
30.11.2023
29.11.2023
28.11.2023
27.11.2023
26.11.2023
24.11.2023
23.11.2023