- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Люстрований заступник прокурора області в суді намагається повернути собі посаду

Опублікував Editor 05.03.2015 @ 09:02 в Новини | No Comments

Колишній заступник прокурора Запорізької області намагається скасувати наказ про звільнення та поновитися на посаді. Про це свідчить ухвала [1] Запорізького окружного адміністративного суду від 13 лютого.

Окрім цього, від Генеральної Прокуратури колишній заступник хоче стягнути середній заробіток за час вимушеного прогулу, починаючи з 23 жовтня до дня поновлення на роботі. Нагадаємо, саме в жовтні з посад заступників прокурора області звільнили [2] Олега Скиданова, Андрія Кудрявцева і Євгена Проценка, згідно наказу Генеральної прокуратури України.

Дія закону “Про очищення влади” розповсюдилася на всі трьох, оскільки вони більше ніж рік займали свої посади під час правління Віктора Януковича. Відповідно, працювати в прокуратурі та інших державних органах їм заборонено протягом найближчих 10 років.

Наразі за клопотанням позивача зупинено провадження у справі до розгляду Конституційним судом України подання 47 народних депутатів щодо конституційності Закону України “Про очищення влади”.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2015/03/05/lyustrovanyj-zastupnyk-prokurora-oblasti-v-sudi-namahajetsya-povernuty-sobi-posadu/

URLs in this post:

[1] ухвала: http://reyestr.court.gov.ua/Review/42765226

[2] звільнили: http://iz.com.ua/zaporoje/55802-pod-deystvie-zakona-ukrainy-ob-ochischenii-vlasti-popali-tri-zamestitelya-prokurora-zaporozhskoy-oblasti.html

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.