НОВИНИ

14.02.2020
13.02.2020
12.02.2020
11.02.2020
10.02.2020
07.02.2020
06.02.2020
05.02.2020
04.02.2020
03.02.2020
Всі новини »

ТЕГИ

Суд відмовився визнати збори акціонерів “Запоріжжяобленерго” недійсними

12 Червня 2015

Одному з дрібних акціонерів ВАТ “Запоріжжяобленерго” не вдалося визнати недійсними рішення загальних зборів товариства на яких, зокрема, було змінено генерального директора. Про це свідчить рішення Господарського суду Запорізької області від 2 червня.

Загальні збори акціонерів ВАТ “Запоріжжяобленерго” були проведені 21 квітня. Реєстрація акціонерів здійснювалася на підставі переліку акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах товариства, відповідним чином завіреного ПАТ “Національний депозитарій України”. Проте, за твердженням позивача, цей реєстр було викрадено, про що заявив гендиректор обленерго. Натомість лічильна комісія використала реєстр акціонерів Товариства, виникнення якого не відомо. Отже, відсутність відповідного реєстру, які мають право на участь в загальних зборах, складеного в порядку передбаченому законодавством є підставою для визнання недійсними прийнятих цими зборами рішень.

В свою чергу суд затребував інформацію про кримінальній справі стосовно викрадення документів “Запоріжжяобленерго” з одного з автомобілів і встановив, що вказаний реєстр не знаходився серед викрадених документів. А на підтвердження наявності сформованого Національним депозитарієм України на той час реєстру обленерго надало для огляду суду оригінал цього переліку та акт про його приймання-передавання.

Окрім цього позивач не вказав  які ж право його, як акціонера порушенні. Про скликання зборів він був повідомлений, права голосування не був позбавлений і реєструвався на загальні збори.

Тож на підставі вищесказаного суд повністю відмов в позові про визначення недійсними рішень загальних зборів акціонерів ВАТ “Запоріжжяобленерго”.

Ім’я акціонера-позивача в матеріалах справи не розкривається. Відомо, що він володіє лише 3000 акцій, тобто менше 0,002%.

Квітневими зборами керівником “Запоріжжяобленерго” призначили Віталія Цадо, який раніше очолював “Луганське енергетичне об’єднання” Костянтина Григоришина. Проте Цадо зайняти робоче місце завадили особи спортивної зовнішності, які перекрили доступ до головного офісу обленерго по вул. Сталеварів. Як повідомляє “Вся власть”, нині в Запоріжжі діє два офіси обленерго, під керівництвом Віталія Цадо і Ігоря Корніленкова, якого призначили в. о. гендиректора обленерго перед обранням на зборах Цадо. Окрім цього, на противагу раніше діючому сайту обленерго,  запустився новий сайт підприємства, підконтрольний саме Цадо. Згідно держреєстру, станом на сьогодні керівником обленерго значиться Корніленков, а Цадо підписантом.

В “Запоріжжяобленерго” 60,2% акцій належать державі, 12,3% кіпрський компанії Bikontia Enterprises Limited і 16,5% Lex perfecta limited. Офшори відносять до сфери впливу Ігоря Коломойського та Костянтина Григоришина. Разом з цим, обленерго через менеджмент до цього часу контролювалося братами Ігорем та Григорієм Суркісами.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

НАШІ ГРОШІ

Your access to this site has been limited

Your access to this site has been limited

Your access to this service has been temporarily limited. Please try again in a few minutes. (HTTP response code 503)

Reason: Advanced blocking in effect.


If you are a WordPress user with administrative privileges on this site please enter your email in the box below and click "Send". You will then receive an email that helps you regain access.

  

Click here to learn more: Documentation

Generated by Wordfence at Sun, 16 Feb 2020 19:30:51 GMT.
Your computer's time: .