17 Червня 2015
ВАТ “Запоріжжяобленерго” за результатами тендеру 5 червня уклало угоду з ТОВ “Вог рітейл” на поставки автомобільного палива загальною вартістю 11,87 млн. грн. Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.
Компанія має поставити через мережу АЗС 331610 літрів бензину марки А-92, 72440 літрів бензину марки А-95 і 137600 літрів дизельного пального. Середня вартість літру пального становить майже 22 гривні, проте ціна за літр кожного виду палива у “ВДЗ” не оприлюднена.
ТОВ “Вог Рітейл” входить у паливну групу “Континіум” народного депутата Ігоря Єремеєва. Офіційно компанія належить нідерландському “Вест Оіл Груп Холдінг Б.В.” і ТОВ “Дукат”, підконтрольне тому ж “Вест Оіл Груп Холдінг Б.В.”.
Єдиним конкурентом на тендері виступило зареєстроване наприкінці минулого року ТОВ “Мотто центр”. Власниками фірми значаться Дмитро Асєєв і Яна Хорошилова. Директор – Сергій Хоменко. Фірмі належить декілька АЗС в Києві бід брендом Motto. Згідно джерел на ринку ПММ цю мережу запускає група “Континіум” в low cost сегменті (на відміну від основного бренду WOG).
Нагадаємо, в квітні на зборах акціонерів “Запоріжжяобленерго” керівником підприємства обрали Віталія Цадо, який раніше очолював “Луганське енергетичне об’єднання” Костянтина Григоришина. Проте Цадо зайняти робоче місце завадили особи спортивної зовнішності, які перекрили доступ до головного офісу обленерго по вул. Сталеварів. Як повідомляє “Вся власть”, нині в Запоріжжі діє два офіси обленерго, під керівництвом Віталія Цадо і Ігоря Корніленкова, якого призначили в. о. гендиректора обленерго перед обранням на зборах Цадо. Окрім цього, на противагу раніше діючому сайту обленерго, запустився новий сайт підприємства, підконтрольний саме Цадо. Згідно держреєстру, станом на сьогодні керівником обленерго значиться Корніленков, а Цадо підписантом.
Вищевказаний тендер проводить саме офіс під керівництвом Корніленкова.
Два місяці тому “Запоріжжяобленерго” за результатами торгів між цим ж учасниками замовило палива “Вог Рітейл” на 19 мільйонів по 34,8-36 грн/літр. Пізніше двома допугодами (остання від 29 травня) вартість закупівлі зменшили до 17 млн. грн. Проте і за цієї суми середня вартість пального становить більше 30 грн/літр, що в півтора рази вище за ринкові ціни.