- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Приватна фірма держнауковців за 5 мільйонів зробить звіти про відповідність АЕС стандартам

Опублікував Editor 30.06.2015 @ 08:35 в Новини | No Comments

ВП “Запорізька АЕС” за результатами тендеру 17 червня уклала угоду з ТОВ “Енергориск” на послуги з розробки звітів з періодичної переоцінки безпеки енергоблоків №№3,4 ЗАЕС з метою продовження терміну експлуатації. Вартість угоди становить 5,4 млн. грн., повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Основною метою розробки подібних звітів є обґрунтування, що рівень безпеки енергоблоків у понадпроектний термін (до наступної періодичної переоцінки) буде відповідати вимогам чинних норм та правил з ядерної та радіаційної безпеки.

Послуги кількома етапами надаватимуться до лютого 2018 року.

“Енергориск” було засновано керівниками держпідприємства “Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки” Григорієм Громовим та Станіславом Шоломицьким. Після публікацій про цю фірму [1] склад засновників в середині 2012 року змінився. Тепер власниками фірми є Олексій Шумаєв, Катерина Співакова, Ігор Іванов, Валерій Шихабутінов і Жанна Сидорович (72%). Особа з повним ПІБ останньої саме в 2012 шукала роботу [2] оператора контакт-центру.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2015/06/30/pryvatna-firma-derzhnaukovtsiv-za-5-miljoniv-zrobyt-zvity-pro-vidpovidnist-aes-standartam/

URLs in this post:

[1] публікацій про цю фірму: http://nashigroshi.org/2012/04/11/nebezpechni-ihry-enerhoatomu/

[2] шукала роботу: http://www.work.ua/ua/resumes/1482000/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.