- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Голова комітету громради при ОДА порекомендував ОДА власну фірму для заміни вікон

Опублікував Editor 22.07.2015 @ 08:41 в Новини | No Comments

Комітет з питань будівництва, архітектури, промисловості, інфраструктури, транспорту та земельних відносин Громадської ради при Запорізькій облдержадміністрації на початку липня розіслав звернення керівникам деяких департаментів та управлінь Запорізької облдержадміністрації і особисто губернатору Григорію Самардаку з нагадуванням про необхідність заміни дерев’яних вікон на металопластикові в рамках програми енергозбереження, порекомендувавши, зокрема, підконтрольне голові комітету Євгену Першину ТОВ “Інженерно-будівельне підприємство “Форт”. Про це пише “Горожанин” [1] с посиланням на “Люстратор. Запоріжжя” [2].

Окрім “Форту” також в рекомендації значиться ПП “Комерційний інформаційного-аналітичний центр “Терц”, ТОВ “Камерон люкс” і ТОВ “МК Сфера”.

Підприємства комісія комітету вибрала під час конкурсного відбору з шести учасників. При цьому деталі відбору невідомі, а звернення окрім інших підписав особисто голова комітету Євген Першин.

Свого часу Першин був депутатом Запорізької міськради. Як члена земельної комісії його звинувачували в отриманні хабара в розмірі 1500 доларів США. В 2009-2010 він очолював виборчу кампанію Інни Богословськогої на президентських виборах. В 2010 році балотувався під №2 до Запорізької міськради за списками Всеукраїнської партії трудящих. При цьому очолював список Артем Тимченко – нинішній член парламенту так званої “Донецької народної республіки”. Окрім цього, під №6 в передвиборчому списку  йшов Дмитро Сар’ян, який також входив до комісії з відбору рекомендованих до заміни вікон підприємств.

В 2012 році Євген Першин став регіональним координатором “Українського вибору” Віктора Медведчука.

Від НГ.З

Офіційно ТОВ “Інженерно-будівельне підприємство “ФОРТ” належить Фаріду Хабібулліну та Володимиру Першину (80%). Євген Першин значиться директором підприємства.

“Камерон люкс” належить Андрію Могільді. Власниками КІАЦ “Терц” є Ірина і Володимир Штефан.

ТОВ “МК Сфера” зареєстроване в березні 2015 року на Олександра Пеленкіна і 25-річну Олександру Явдошняк, яка також значиться директором фірми.

Явдошняк є адміністратором сайту [3] і сторінки [4] “Вконтакті” благодійного фонду “Хорта”, заснованого Михайлом Поповим, Ігорем Крутієм і Дмитром Опілатом. Фонд організовує спортивні і розважальні заходи для молоді, допомагає [5] воїнам АТО, тощо.

В свою чергу, Олександр Пеленкін відомий [6] як заступник начальника регіонального управління по СМБ “Укрсиббанку”. Неодноразово приймав [7] участь в змаганнях [8] з плавання разом з Опілатом, Крутієм і Поповим, організованим “Клубом друзів “Віконт”. До клубу входять [9] близько 700 чоловік, серед яких працівники силових відомств, бізнесмени, депутати різних рівнів (в тому числі вже колишні народні депутати Євген Карташов і Сергій Кальцев).

Як повідомляли [10] “Наші гроші. Запоріжжя”, на початку липня “МК Сфера”отримало підряд від Запорізького педагогічного коледжу на встановлення металопластикових вікон вартістю 214 тис. грн.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2015/07/22/holova-komitetu-hromrady-pry-oda-porekomenduvav-oda-vlasnu-firmu-dlya-zaminy-vikon/

URLs in this post:

[1] “Горожанин”: http://gorozhanin.com.ua/read/7524.html

[2] “Люстратор. Запоріжжя”: http://lustrator.com.ua/?p=211

[3] сайту: http://horta.org.ua/novini/4

[4] сторінки: https://vk.com/bfhorta

[5] допомагає: http://mtm.zp.ua/2014/11/20/zaporozhtsyi-otpravili-boytsam-ato-gruzovik-pomoshhi/

[6] відомий: http://www.work.ua/ua/resumes/2379617/

[7] приймав: http://iz.com.ua/zaporoje/8146-chleny-kluba-vikont-prodolzhayut-zhit-v-bezalkogolnom-rezhime-i-stavyat-novye-sportivnye-rekordy.html

[8] змаганнях: http://iz.com.ua/zaporoje/3232-chleny-zaporozhskogo-kluba-vikont-reshili-bolshe-ne-pit.html

[9] входять: http://iz.com.ua/zaporoje/38688-v-zaporozhe-iz-mezhdunarodnogo-kluba-druzey-vikont-za-podderzhku-politiki-putina-poisklyuchali-rossiyan-i-krymchan.html

[10] повідомляли: http://zp.nashigroshi.org/2015/07/14/kilkamisyachna-firma-blahodijnykiv-vstanovyt-vikna-za-200-tysyach-dlya-pedkoledzhu/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.