- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Слідчі запросили доступ до базових документів по справі про привласнення “кіотських” грошей через рік після заяв про розслідування

Опублікував Editor 27.08.2015 @ 11:16 в Новини | No Comments

Запорізьким слідчим надали доступ до низки документів ДП “Держекоінвест” стосовно договірних зобов’язань з ТОВ “Союз 2007” в рамках тепломодернізації бюджетних установ Запорізької області.  Про це йдеться в ухвалі [1] Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя від 6 липня.

Згідно матеріалів справи, ДП “Держекоінвест” вибрало фірму “Союз 2007” генеральним підрядником по тепломодернізації 23 закладів (школи, дитсадки, лікарні)  за кошти цільових екологічних інвестицій у рамках Кіотського протоколу.

Досудове розслідування встановило, що  впродовж 2013 року при проведенні ремонтних робіт будівель з утеплення ТОВ “Союз-2007” протиправно привласнило кошти у сумі 1,3 млн. грн. Також у справі вказується, що ряд робіт виконувалися субпідрядними підприємствами: ПП “Ен-буд”, ТОВ “ВБК “Модус”, ТОВ “Будівельне підприємство “Регіонбуд”, ДП “Жилком” і ФОП Чугуєнко Віктор Іванович.

Виходячи з цього, слідче управління ГУМВС України в Запорізькій області звернулося до Міністерства екології та природних ресурсів із запитом щодо надання їм належним чином завірених копій необхідних документів. Але на запит в. о. директора підконтрольного міністерству “Держекоінвесту” відповів, що надасть фінансово-господарські документи лише на виконання вимог суду.

І відповідне клопотання слідчих від 3 липня суд задовольнив з огляду на потенційне суттєве значення інформації для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.

Відтак, надано доступ до всієї тендерної документації “Держекоінвесту” по проведеним торгам на визначення підрядника на об’єкти в Запорізькій області, відповідних протоколів конкурсної комісії і всіх договорів держпідприємства з фірмою “Союз 2007”; актів виконаних робіт і кошторисів; платіжних доручень, листування “Держекоінвесту”, посадових інструкцій відповідальних за напрям  працівників, тощо.

Про привласнення бюджетних коштів в розмірі понад 1,3 млн. грн. на ремонтах об’єктів соціальної сфери в Запорізькій області і відповідне досудове розслідування Генпрокуратура повідомила [2] ще в серпні 2014 року. Згідно інформації, зокрема, при здійсненні капітального ремонту будівель поліклінік Новомиколаївської та Кам’янсько – Дніпровської центральних районних лікарень завищено обсяги робіт на 338 тис грн і 677 тис грн відповідно. Аналогічно завищено обсяги робіт на 292 тис грн. при капітальному ремонті двох корпусів Великобілозерської ЦРЛ.

Нагадаємо, на деякі об’єкти “Союз 2007″ залучило субпідрядником ТОВ “Сім-білдінг”. Як з’ясували [3] журналісти, фірма входить до сфери впливу народного депутата Володимира Бандуров і вже колишнього заступника голови облдержадміністрації Сергія Грачова.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2015/08/27/slidchi-zaprosyly-dostup-do-bazovyh-dokumentiv-po-spravi-pro-pryvlasnennya-kiotskyh-hroshej-cherez-rik-pislya-zayav-pro-rozsliduvannya/

URLs in this post:

[1] ухвалі: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/46396679

[2] повідомила: http://www.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_t=rec&id=142358

[3] з’ясували: http://zp.nashigroshi.org/2014/10/14/kiotski-hroshi-osvoyuje-firma-holovy-peredvyborchoho-shtabu-bandurova/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.