Харківський будівельник дорого відловить безпритульних тварин в Мелітополі на 640 тисяч

31 Серпня 2015

Управління житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради 14 серпня акцептувало пропозицію ФОП Чернига Тарас Миронович на послуги з вилову та утримання безпритульних тварин вартістю 640 тис. грн. Про це повідомляється у “Віснику державних закупівлях”. Договір мають підписати не пізніше 13 вересня.

Згідно інформації технічного завдання, за рахунок бюджетних коштів у 2015 році підлягають вилову 700 голів безпритульних  тварин. Таким чином, ціна вилову однієї тварини складає близько 914 гривень.

При цьому підрядник має дотримуватися вимог закону “Про захист тварин від жорстокого поводження”, відповідно якого повинен мати  спеціальне оснащення та інвентар, необхідний для здійснення вилову тварин гуманними методами;  транспортні засоби, спеціально оснащені для безпечного транспортування виловлених тварин; приміщення для тимчасового утримання (карантування) тварин або договори з ветеринарними закладами, які мають спеціальні приміщення для тимчасового утримання тварин та здійснюють клінічне обстеження, лікування, щеплення проти сказу, евтаназію, тощо. Але конкретний перелік необхідних послуг в техзавданні не оприлюднено.

За повідомленням місцевих ЗМІ, йдеться про відлов тварин і доставку у притулок, їхню стерилізацію, з подальшим відпущенням на свободу в Харківській області.

Як повідомляв в березні начальник мелітопольського Управління житлово-комунального господарства Олексій Тегімбаєв, після відповідного бюджетного розподілу, їхнє відомство займається вивченням ринку виконавців послуг по відлову безпритульних собак і котів. Втім, знайшли пропозицій лише харківський установ, які за відлов однієї тварини, її наступне утримання в харківському притулку, харчування і лікування запросили 600 грн. При цьому до цієї суми не входила безпосередня доставка тварини з Мелітополя до Харькова.

Cherniga

Оголошення Чернеги про надання будівельних послуг

Тарас Чернига зареєстрований в Чугуєві, Харківської області. До переліку робіт, згідно держреєстру, за виключенням одного (КВЕД 81.29 “Інші види діяльності із прибирання”) входить низка КВЕДів будівельної направленості. До того ж в соціальних мережах Чернига пропонує виключно будівельні послуги.

Єдиним конкурентом на тендері виступило харківське комунальне підприємство ” Центр поводження з тваринами”. Пропозиція комунальників була дорожчою на 46 тис. грн. На початку року цьому підприємству Департамент житлового господарства Харківської міської ради замовив вилов тварин по 502 гривень за голову.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Мелітополь

НАШІ ГРОШІ

03.12.2023
01.12.2023
30.11.2023
29.11.2023
28.11.2023
27.11.2023
26.11.2023
24.11.2023
23.11.2023