- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Запоріжжю замість десяти тролейбусів куплять шість

Опублікував Editor 02.09.2015 @ 13:19 в Новини | No Comments

ЗКПМЕТ “Запоріжелектротранс” закупить шість нових тролейбусів замість запланованих раніше шести. Про це повідомляє “Вся власть” [1]. Кількість зменшено відповідно до реального фінансування замовника. Відтак, нова вартість договору становить 23,69 млн. грн., замість колишніх 39,5 млн. грн. Зміни до договору внесено 14 серпня – через два дні після його підписання.

Як повідомляли [2] раніше “НГ.З”, “Запоріжелектротранс” за результатами тендеру 12 серпня уклав угоду з  ТОВ “Дуотранс” на закупівлю 10 нових тролейбусів загальною вартістю 39,5 млн. грн.  Замовлено тролейбуси моделі Дніпро Т103 з низьким рівнем підлоги, пристосований для пасажирів з обмеженими можливостями. Місць для сидіння – 25, загальна місткість – 100 осіб. Тролейбус виготовляється на базі білоруського МАЗ дніпропетровським заводом “Південмаш”.

Загалом участь в торгах взяло шестеро учасників. Пропозиція одного з них – ТОВ “Науково-технічне підприємство СТГ Інженерінг” – була найдешевшою і становила 27,8 млн. грн. за 10 тролейбусів моделі ЛАЗ Е183А1.  Втім, її відхилили як таку, що не відповідає умовам документації конкурсних торгів. Підприємство подало не діючу редакцію статуту, також не надало додаткові угоди стосовно закупівлі тролейбусів у виробника ще в 2013 році.

Нагадаємо, Управління боротьби з економічними злочинами при ЗМУ МВС порушило кримінальне [3] провадження проти керівництва КП “Запоріжелектротранс” за привласнення майна підприємства. Зокрема, слідчі підозрюють генерального директора підприємства Юрія Папача у ремонті власної ванної кімнати за рахунок “Запоріжелектротрансу”.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2015/09/02/zaporizhzhyu-zamist-desyaty-trolejbusiv-kuplyat-shist/

URLs in this post:

[1] “Вся власть”: http://www.vv.com.ua/news/94943

[2] повідомляли: http://zp.nashigroshi.org/2015/08/19/zaporizhzhyu-taky-zamovyly-desyatok-novyh-trolejbusiv-na-40-miljoniv/

[3] порушило кримінальне: http://zp.nashigroshi.org/2015/07/28/kerivnyk-zaporizhelektrotransu-za-hroshi-pidpryjemstva-zrobyv-remont-vannoji-kimnaty-vdoma/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.