- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

На головлікаря онкодиспансеру завели справу через 9827 гривень, отриманих за фіктивне сумісництво

Опублікував Editor 24.09.2015 @ 07:38 в Новини | 2 Comments

Головного лікаря Запорізького обласного клінічного онкодиспансеру  Олега Якайтіса звинувачують у привласненні майже 10 тис. грн. через фіктивне сумісництво. Про це йдеться в ухвалі [1] Комунарського райсуду від 14 вересня щодо повернення обвинувачувального акта прокуратури для усунення недоліків.

Згідно матеріалів, головлікар онкодиспансеру Олег Якайтіс наказав своєму підлеглому, завідуючому поліклінічним відділенням, включити себе на півставки лікаря-хірурга-онколога до штату консультативної поліклініки. Завідуючий поліклінічним відділенням мав сприяти внесенню в документацію обліку робочого часу неправдивих відомостей про вихід Якайтіса на цю роботу для подальшого отримання заробітної плати.

Таким чином з липня до кінця грудня 2014-го року головлікар отримував близько 1900 гривень щомісяця. Загальна сума нарахованої Якайтісу зарплатні на посаді лікаря-хірурга-онколога становила протягом даного періоду 9827 гривень. Як вбачає слідство, насправді головлікар на цьому робочому місці консультативної поліклініки не перебував, своїх функціональних обов’язків не виконував, оскільки у вказаний період часу працював на посаді головного лікаря КУ “Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер”. Відтак, дії посадовця кваліфіковані за ч.2 ст.191 КК – “привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем”.

Суд повернув обвинувачу вальний акт для усунення низки формальних недоліків та подовжив термін відсторонення Олега Якайтіса від посади до 14 листопада з метою унеможливлення тиску на свідків. Зауважимо, влітку депутати обласної ради вже збирались підшукувати [2] головлікарю заміну.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2015/09/24/na-holovlikarya-onkodyspanseru-zavely-spravu-cherez-9827-hryven-otrymanyh-cherez-fiktyvne-sumisnytstvo/

URLs in this post:

[1] ухвалі: http://reyestr.court.gov.ua/Review/50257659

[2] збирались підшукувати: http://timenews.in.ua/189162/glavvracha-zaporozhskogo-onkodispansera-vy-berut-pri-pomoshhi-tajnogo-golosovaniya

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.