- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

“Солідарність” в депутати висунула тендерних розпильщиків

Опублікував Editor 28.09.2015 @ 08:10 в Новини | No Comments

Народний депутат України від “Блоку Петра Порошенка” та голова міської організації Партії “Солідарність” – Блок Петра Порошенка” Ігор Артюшенко опублікував на своїй сторінці [1] в мережі “Facebook” список кандидатів до Запорізької міської ради. Серед них директор і одноосібний власник ТОВ “Запорізький лікувально-фармацевтичний альянс” Станіслав Зеленцов.

За даними “Вісника державних закупівель”, з 2010 року ця фірма отримала замовлень на хімічну і дезінфекційну продукцію за результатами тендерів на суму 1,43 млн. грн. Всі замовлення виключно від установ Запорізької області.

В деяких тендерах єдиним конкурентом [2] “Запорізького лікувально-фармацевтичного альянсу ” був київський виробник та імпортер ТОВ “Лізоформ медікал”. Саме регіональним дистриб’ютором “Лізофарму” було “ЗЛФА”. На одному з тендерів [3] “Запорізький лікувально-фармацевтичний альянс” конкурував з ТОВ “Госпітальний менеджмент”, яке раніше належало співзасновнику “Лізоформ медікал” Олексію Розумовському.

Окрім цього, за однією адресою з ТОВ “Запорізький лікувально-фармацевтичний альянс” по вулиці Патріотичній, 32 в Запоріжжі зареєстровано фірму “ДезЦентр” мешканки Київщини Надії Ковальової.

З 2008 року “ДезЦентр” отримало замовлень на суму 4,76 млн. грн. В інтернеті фірма також фігурувала як регіональний дистриб’ютор “Лізоформ медікал”. Саме фірми “Лізофарм” [4] або “Госпітальний менеджмент” [5] інколи були єдиними конкурентами “ДезЦентру” на тендерах.

Також в тендері від КУ “Територіальне медичне об’єднання “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” восени 2014 року єдиним конкурентом “ДезЦентру” виступила ФОП Зеленцова Людмила Григорівна – мати кандидата в депутати Запорізької міської ради від “Солідарності” Станіслава Зеленцова.

Зазначимо, в депутати Запорізької обласної ради від Партії “Солідарність” – Блок Петра Порошенка” висунуто [6] Гурама Джіоєва, депутата Токмацької міської ради (обирався від “Сильної України”). В квітні цього року його призначали [7] головою Токмацької райдержадміністраці, як очільника [8] міської організації партії Петра Порошенка “Солідарність”. Свого часу Джіоєв безпосередньо був власником ПП “Таврійський виробничий комбінат-2008” і ТОВ “Хліб Токмака”, які пізніше переоформив на дружину. Саме ці фірми влітку поточного року розіграли тендер [9] від КУ “Михайлівський психоневрологічний інтернат”.

При цьому закон чітко визначає, що пов’язаними є фірми, в яких один і той же власник володіє більше ніж 25% статутного капіталу, і в такому випадку замовник зобов’язаний відхилити ці пропозиції.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2015/09/28/solidarnist-v-deputaty-vysunula-tendernyh-rozpylschykiv/

URLs in this post:

[1] сторінці: https://www.facebook.com/artjushenko.igor/posts/952562014792231

[2] єдиним конкурентом: http://zp.nashigroshi.org/2014/06/20/v-5-j-misklikarni-rozihraly-tender-mizh-importerom-ta-joho-rehionalnym-predstavnykom/

[3] тендерів: http://zp.nashigroshi.org/2014/08/14/dystrybyutor-z-importerom-zminyvshy-vyvisku-ostannoho-rozihraly-sche-odyn-tender/

[4] “Лізофарм”: http://zp.nashigroshi.org/2013/10/21/likari-rozihraly-tender-mizh-vyrobnykom-ta-joho-rehionalnym-dystrybyutorom/

[5] “Госпітальний менеджмент”: http://zp.nashigroshi.org/2015/07/03/firmy-dystrybyutory-rozihraly-torhy-vid-protytuberkuloznoho-dyspanseru-na-tretynu-miljona/

[6] висунуто: http://zaporizhia.solydarnist.org/?p=2356

[7] призначали: http://zabor.zp.ua/www/content/poroshenko-naznachil-10-chinovnikov-v-zaporozhskoi-oblasti

[8] очільника: http://zaporizhia.solydarnist.org/?p=863&lang=ruhttp://zaporizhia.solydarnist.org/?p=863&lang=ru

[9] розіграли тендер: http://zp.nashigroshi.org/2015/07/02/internat-kupyv-dorohoji-muky-na-rozihranomu-tenderi-mizh-firmamy-poroshenkivskoho-chynovnyka-pereoformlenyh-na-druzhynu/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.