- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Фірмі з одним працівником віддали підрядів за рік на 21 мільйон

Опублікував Editor 25.12.2015 @ 08:00 в Новини | No Comments

Комунальне підприємство  “Управління капітального будівництва у 2015 році віддало підрядів на 9 млн. грн. фірмі з одним працівником. Про це йдеться в ухвалі [1] Ленінського районного суду від 6 листопада.

Згідно матеріалів справи, КП “Управління капітального будівництва” Запорізької міськради в 2015 році за результатами тендерів підписало договори з  ТОВ “ЄСС-плюс” щодо капітального ремонту фасаду житлових будинків по вул. Українська, 2-Б і вул. Козача, 1 та капітального ремонту будинку по вул. Дніпропетровське шосе, 64-В  на загальну суму 9 млн. грн. При цьому, досудовим розслідуванням встановлено, що фірма подала на конкурс фіктивні документи, згідно яких там працювало 34 людини, хоча насправді була працевлаштована лише одна.

Проте директор “ЄСС-плюс” це заперечує і вказує, що у нього завжди працювало більше ніж 20 чоловік,  яких він періодично звільняв, а потім знову брав на роботу.

Виходячи з цього, слідчі  просили суд надати дозвіл на проведення позапланової документальної перевірки “ЄСС-плюс”, зокрема, щоб встановити і контрагентів фірми, які мають ознаки фіктивності, на що отримали згоду.

Окрім цих договорів, “ЄСС- плюс” 17 вересня отримало підряд від Управління капітального будівництва вже Запорізької облдержадміністрації на продовження робіт по об’єкту “Харчоблок обласної клінічної лікарні в м. Запоріжжя, Оріхівське шоссе,10 – реконструкція”) (І черга) вартістю 12,1 млн. грн. Конкурентами переможця на торгах виступили три фірми: “Геркон-Плюс”, “Сім -Білдінг” та “Скай Білдінг Груп”. Останнє запропонувало найдешевшу пропозицію у 11,5 млн. грн., проте у поданих документах фірма не підтвердила наявність необхідної будівельної техніки та достатньої кількості персоналу – на час проведення конкурсу там працювало лише дві людини. З огляду на що пропозицію відхилили, оскільки це унеможливлює виконання робіт зазначених у технічному завданні. Згідно порталу використання публічних коштів “Е-data”, “ЄСС- плюс” вже отримало на цим тендером на рахунок 9,88 млн. грн. від ОДА.

ТОВ “ЄСС-плюс” належить Оксані Юрченко. Раніше співвласником [2] фірми і директором був Андрій Лазарєв, який і представляв фірму на вищевказаних торгах. Нині директором значиться Василь Сапронов.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2015/12/25/firmi-z-odnym-pratsivnykom-viddaly-pidryadiv-za-rik-na-21-miljon/

URLs in this post:

[1] ухвалі: http://reyestr.court.gov.ua/Review/53235096

[2] співвласником: https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/34068040

[3] Таксі для Пеклушенка : http://zp.nashigroshi.org/2013/04/29/taksi-dlya-peklushenka/

[4] Хендлінгом в комунальному аеропорту займаються фірми нинішнього та колишнього директора КП : http://zp.nashigroshi.org/2015/05/25/hendlinhom-v-komunalnomu-aeroportu-zajmayutsya-firmy-nynishnoho-ta-kolyshnoho-dyrektora-kp/

[5] Фірмі, яка набралася підрядів на 40 мільйонів, дали ще один на берегоукріплення біля села, яке щоденно підмивається морем : http://zp.nashigroshi.org/2015/07/31/firmi-yaka-nabralasya-pidryadiv-na-40-miljoniv-daly-sche-odyn-na-berehoukriplennya-bilya-sela-yake-schodenno-pidmyvajetsya-morem/

[6] “ЗАлК” на метал пиляли за участі фірми колишнього енергодарського “регіонала” і нинішнього самооборонівця : http://zp.nashigroshi.org/2015/09/14/zalk-na-metal-pylyaly-za-uchasti-firmy-kolyshnoho-enerhodarskoho-rehionala-i-nynishnoho-samooboronivtsya/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.