Після поразки мера Бердянська на виборах у комунального телеканалу забрали “подаровану” ним камеру

25 Грудня 2015

berd-videokameraКомунальне підприємство “ТВ-Бердянськ” орендувало обладнання в підприємців, пов’язаних з екс-мером міста Олексієм Бакаєм та екс-депутатом міськради Віктором Гречкою. Про це пише Сергій Старушко у pro.berdyansk.

22 грудня у Бердянській міськраді під час бюджетних слухань директор КП “ТВ-Бердянськ” Вікторія Горбатко повідомила, що в 2016 році телекомпанія залишиться практично без обладнання, оскільки більшу частину техніки підприємство орендувало у підприємців, які вирішили забрати своє майно.

З’ясувалося, що орендодавець розірвав договір оренди відеокамери, яку на День журналіста у червні цього року на той час мер Бердянська Олексій Бакай вручив як подарунок колективу телекомпанії.

За даними видання, “подаровану” мером телекамеру комунальне підприємство насправді орендувало у підприємця Бакарджиєва Сергія Вікторовича, який володіє трьома земельними сервитутами під МАФами в центрі Бердянська. Людина з таким ПІБ значилась директором ТОВ “Укрбудінвест і К”, яканалежить родині мера Олексія Бакая.

Ще однин орендодавець апаратури для комунального телебачення – приватний підприємець Інна Власова, яка на останніх місцевих виборах була членом виборчої комісії від “Опозиційного блоку” . Власова значиться засновником ТОВ “Бердянськ-курорт-буд”. Ця фірма прописана за адресою Пушкіна, 11, де також зареєстроване ТОВ “Азовекспресбуд” сім’ї екс-депутата Бердянської міськради кількох скликань Віктора Гречки. Крім того, обидві фірми користувались однаковим номером телефону.

На останніх виборах Віктор Гречка подався в депутати Бердянської міськради від “Опозиційного блоку”, але програв. Бакай повторно балотувався на посаду мера Бердянська як самовисуванець і теж програв.

“Передвиборча кампанія в нашому місті цієї партії, а також екс-мера широко висвітлювалася на “ТВ-Бердянськ”. Очевидно, розсерджені програшем, і Віктор Миколайович, і Олексій Анатолійович вирішили “віддячити” колектив комунального телебачення і залишили журналістів, як кажуть, біля розбитого корита”, – написав журналіст.

Перелік техніки, якою користувалися журналісти цього каналу останні кілька років, налічує близько 65 одиниць. До нього входять комп’ютери, камери, освітлювальні прилади меблі та інше.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Бердянськ

НАШІ ГРОШІ

08.12.2023
07.12.2023
06.12.2023
05.12.2023
04.12.2023
03.12.2023
01.12.2023
30.11.2023
29.11.2023