НОВИНИ

14.02.2020
13.02.2020
12.02.2020
11.02.2020
10.02.2020
07.02.2020
06.02.2020
05.02.2020
04.02.2020
03.02.2020
Всі новини »

ТЕГИ

Після поразки мера Бердянська на виборах у комунального телеканалу забрали “подаровану” ним камеру

25 Грудня 2015

berd-videokameraКомунальне підприємство “ТВ-Бердянськ” орендувало обладнання в підприємців, пов’язаних з екс-мером міста Олексієм Бакаєм та екс-депутатом міськради Віктором Гречкою. Про це пише Сергій Старушко у pro.berdyansk.

22 грудня у Бердянській міськраді під час бюджетних слухань директор КП “ТВ-Бердянськ” Вікторія Горбатко повідомила, що в 2016 році телекомпанія залишиться практично без обладнання, оскільки більшу частину техніки підприємство орендувало у підприємців, які вирішили забрати своє майно.

З’ясувалося, що орендодавець розірвав договір оренди відеокамери, яку на День журналіста у червні цього року на той час мер Бердянська Олексій Бакай вручив як подарунок колективу телекомпанії.

За даними видання, “подаровану” мером телекамеру комунальне підприємство насправді орендувало у підприємця Бакарджиєва Сергія Вікторовича, який володіє трьома земельними сервитутами під МАФами в центрі Бердянська. Людина з таким ПІБ значилась директором ТОВ “Укрбудінвест і К”, яканалежить родині мера Олексія Бакая.

Ще однин орендодавець апаратури для комунального телебачення – приватний підприємець Інна Власова, яка на останніх місцевих виборах була членом виборчої комісії від “Опозиційного блоку” . Власова значиться засновником ТОВ “Бердянськ-курорт-буд”. Ця фірма прописана за адресою Пушкіна, 11, де також зареєстроване ТОВ “Азовекспресбуд” сім’ї екс-депутата Бердянської міськради кількох скликань Віктора Гречки. Крім того, обидві фірми користувались однаковим номером телефону.

На останніх виборах Віктор Гречка подався в депутати Бердянської міськради від “Опозиційного блоку”, але програв. Бакай повторно балотувався на посаду мера Бердянська як самовисуванець і теж програв.

“Передвиборча кампанія в нашому місті цієї партії, а також екс-мера широко висвітлювалася на “ТВ-Бердянськ”. Очевидно, розсерджені програшем, і Віктор Миколайович, і Олексій Анатолійович вирішили “віддячити” колектив комунального телебачення і залишили журналістів, як кажуть, біля розбитого корита”, – написав журналіст.

Перелік техніки, якою користувалися журналісти цього каналу останні кілька років, налічує близько 65 одиниць. До нього входять комп’ютери, камери, освітлювальні прилади меблі та інше.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Бердянськ

НАШІ ГРОШІ

Your access to this site has been limited

Your access to this site has been limited

Your access to this service has been temporarily limited. Please try again in a few minutes. (HTTP response code 503)

Reason: Advanced blocking in effect.


If you are a WordPress user with administrative privileges on this site please enter your email in the box below and click "Send". You will then receive an email that helps you regain access.

  

Click here to learn more: Documentation

Generated by Wordfence at Mon, 17 Feb 2020 3:08:20 GMT.
Your computer's time: .