- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Дніпропетровців підозрюють в завищенні цін на будматеріали при ремонті доріг

Опублікував Editor 14.01.2016 @ 14:36 в Новини | No Comments

ПП “Алвей” завищило вартість ремонтних робіт під час ремонтних робіт автодоріг в Запорізькій області. Про це йдеться в ухвалах (1 [1],2 [2]) Приморського районного суду від 10 грудня.

Згідно матеріалів справи,  ПП “Алвей” уклало угоди  на виконання робіт з капітального ремонту дороги по вул.Поштовій в Приморську, робіт з капітального ремонту дороги по вул. Пролетарській в Бердянську, а також на роботи з будівництва дороги довжиною 1 км по вул. Красній в с. Партизани Приморського району.

Як з’ясувало досудове слідство, фірма під час вищезгаданих робіт завищила витрати на закупівлю щебню, чим спричинила збитки державі. Проте конкретні суми не вказуються.

Тому, для отримання оригінальних підписів посадових осіб та оригінальних відтисків печатки “Алвей” слідчі просили суд надати доступ до відповідних документів фірми, серед яких акти приймання виконаних будівельних робіт на суму 1,32 млн. грн.

ПП “Алвей” належить Арцруні Акопяну з Дніпропетровська.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2016/01/14/dnipropetrovtsiv-pidozryuyut-v-zavyschenni-tsin-na-budmaterialy-pry-remonti-dorih/

URLs in this post:

[1] 1: http://reyestr.court.gov.ua/Review/54201780

[2] 2: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/54201776

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.