- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

На об’єкті Прозапаса поліція знайшла розкрадань на 2,5 мільйони

Опублікував Editor 25.01.2016 @ 09:56 в Новини | No Comments

Під час проведення робіт з посилення фундаменту Могилівського пансіонату геріатрії Дніпропетровської області державі завдано збитків в розмірі 2,5 млн. грн. Про це повідомляє [1] сайт “БюроUA”.

Відповідний підряд вартістю 3,92 млн. грн. за результатами тендеру в жовтні 2015 року від Управління капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації отримало ТОВ “Корнер сервіс”. І до кінця грудня фірма отримала на рахунки за угодою 3,56 млн. грн.

Та як повідомило 22 січня Управління захисту економіки (УЗЕ) Національної поліції України, з метою власного збагачення, посадовці Управління підписали фіктивні акти виконаних робіт, неправдиві відомості щодо завищення обсягів виконаних робіт. Також встановлено, що на момент підписання актів виконано тільки 25% робіт від загального обсягу.

За матеріалами Управління захисту економіки в Дніпропетровській області відкрито кримінальне провадження за фактом службового підроблення.

На даний час встановлюється обсяг та якість виконаних робіт.

ТОВ “Корнер сервіс” належить Олені Вертепній і Валерію Прозапасу [2] (він же директор). Прозапас був учасником АТО, є громадським активістом, входив [3] до “Альтернативної мерії Запоріжжя”, створеної об’єднанням “Вмєстє”. В минулому році журналісти прогнозували [4] висунення Прозапаса на посаду мера, проте на місцевих виборах 2015 року він не балотувався навіть в депутати.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2016/01/25/na-objekti-prozapasa-politsiya-znajshla-rozkradan-na-25-miljony/

URLs in this post:

[1] повідомляє: http://buroua.com/index.php/news/159-nesostoyavshijsya-mer-zaporozhya-uvel-u-gosudarstva-2-5-milliona-griven

[2] Валерію Прозапасу: http://nd.zp.ua/zp/492-valeriy-prozapas-pri-anisimove-u-menya-pytalis-otzhat-predpriyatie.html

[3] входив: http://zp.vgorode.ua/news/luidy_horoda/258695-taky-sozdaly-v-zaporozhe-poiavylsia-tenevoi-parlament-s-upravlenyem-zdravoho-smysla

[4] прогнозували: http://zp.nashigroshi.org/2014/12/25/potentsijnyj-mer-zaporizhzhya-rozihruvav-tendery-zi-svojim-pidryadnykom-ta-zazhymav-zarplatu-i-mylo-svojim-robitnykam/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.