- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

СБУ згадало про закупівлю дорогих “швидких” з неправильною комплектацією обллікарнею ще 3 роки тому

Опублікував Editor 26.02.2016 @ 08:57 в Новини | No Comments

Запорізьку обласну клінічну лікарню підозрюють у закупівлі 26 санітарних автомобілів дорожче ринкових цін з невідповідною комплектацією. Про це йдеться в ухвалі [1] Жовтневого районного суду Запоріжжя від 9 лютого.

Згідно матеріалів справи, у жовтні 2012 року КУ “Запорізька обласна клінічна лікарня” та ТОВ “Торгівельно-фінансова компанія “ЛАЗ” уклали договір на закупівлю 26 легкових санітарних автомобілів типу “А”  марки “Renault Master” загальною вартістю 13 млн. грн. Тоді тендер провели за процедурою закупівлі в одного учасника у зв’язку з нагальною потребою в поліпшенні рівня медичної допомоги.

Проте досудове слідство з’ясовало, що поставлені автомобілі не були укомплектовані відповідно до вимог та ще й по значно завищеній ціні.

Виходячи з цього, слідчий Управління СБУ в Запорізькій області клопотав у суді про тимчасовий доступ до  оригіналів документів щодо згаданої угоди, на що отримали доступ.

На початку року стало відомо [2] про  розслідування закупівлі Запорізькою обласною клінічною лікарнею ангіографа з дворазовою переплатою у 10,13 млн. грн. У зв’язку з цим в січні в кабінеті головлікаря Ігоря Шишки проводили обшук. Вже 12 лютого Жовтневий райсуду ухвалив повернути Шишці вилучені три тисяч доларів і 100 тис. грн., що підтвердив [3] апеляційний суд.

Власниками ТОВ “Торгівельно-фінансова компанія “ЛАЗ” були Таісія Саніна безпосередньо  та разом із росіянином Ігорем Чуркіним опосередковано через ТОВ “Сіті транспорт груп”. “Лаз” з кінця березня 2015 року знаходиться у стані припинення.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2016/02/26/sbu-zhadalo-pro-zakupivlyu-dorohyh-shvydkyh-z-nepravylnoyu-komplektatsijeyu-obllikarneyu-sche-3-roky-tomu/

URLs in this post:

[1] ухвалі: http://reyestr.court.gov.ua/Review/55893129

[2] стало відомо: http://zp.nashigroshi.org/2016/02/05/vartist-anhiohrafa-dlya-obllikarni-zavyschyly-vdvichi-kupyvshy-joho-u-ofitsijnoho-dylera-cherez-dvi-inozemni-prokladky-opys-shemy/

[3] підтвердив: http://reyestr.court.gov.ua/Review/55857801

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.