- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Суд змусив державний “ЗЕРЗ” заплатити фірмі екс-депутата з групи Анісімова мільйон за вживані деталі з якими розбирається СБУ

Опублікував Editor 29.02.2016 @ 10:32 в Новини | No Comments

ПрАТ “Запорізький електровозоремонтний завод” мусить заплатити ТОВ “Металургійне підприємство “ПМК”  1,05 млн. грн. за угодою про постачання деталей. Відповідне  рішення [1] прийняв Господарський суд Запорізької області 4 лютого.

Угоду на постачання вводів до кабінних клемних рейок було укладено у жовтні 2014 року. Згідно із ним фірма передала електровозоремонтному заводу дві партії деталей. Незважаючи на прийняття деталей без зауважень, представники заводу в суді стверджували, що вузли раніше вже були у використанні, не мали супровідних документів, не відповідали технічним параметрам, тож працівникам підприємства довелося їх ще й дообробляти.

Також представники заводу просили суд справу не розглядати. Серед причин назвали кримінальне провадження щодо цієї угоди, яке СБУ в Запорізькій області розпочало ще у січні 2015 року. Згідно із висновками СБУ, угода – результат “злочинного плану”, розробленого одним із керівників “ЗЕРЗу”. Службовець нібито заздалегідь підшукав постачальника, домовився із ним, підготував угоду, після чого отримав деталі, які уже були у використанні. Як повідомляли [2] раніше “Наші гроші. Запоріжжя”, “Металургійне підприємство “ПМК” вводи придбало за 370 тис. грн., а продало їх заводу вже за один млн. грн.

Та суд клопотання про зупинення провадження відхилив. Згідно з аргументами, у кримінальній справі головним підозрюваним є один службовець електровозоремонтного заводу, а документи підписували та приймали товар інші посадовці. Крім того, у матеріалах справи немає доказів про розірвання договору поставки чи визнання його недійсним.

Тож підстав для припинення провадження суд не знайшов.

Так само не знайшов він і приводів не здійснювати платежі за договором. Пославшись на документи про постачання товару і його приймання без зауважень, суд зобов’язав “ЗЕРЗ” виплатити 1 млн. грн. основного боргу, і майже 40 тис. грн. інфляційних втрат, річних відсотків та пені. Окремо “ЗЕРЗ” компенсує “МП “ПМК”  послуги адвоката в розмірі 10 тис. грн.

Власником і директором ТОВ “МП ПМК” є вже колишній депутат Запорізької міської ради від “Фронту змін” Ігор Хмура, якого відносили [3] до сфери впливу Євгена Анісімова.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2016/02/29/sud-zmusyv-derzhavnyj-zerz-zaplatyty-firmi-eks-deputata-z-hrupy-anisimova-miljon-za-vzhyvani-detali-z-yakymy-rozbyrajetsya-sbu/

URLs in this post:

[1] рішення: http://reyestr.court.gov.ua/Review/55694988

[2] повідомляли: http://zp.nashigroshi.org/2015/12/07/zerz-pereplatyv-deputatu-z-hrupy-anisimova-600-tysyach-za-detali/

[3] відносили: http://zp.comments.ua/news/2012/05/26/135739.html

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.