Ольховський та Еделєв на побачили конфлікту інтересів в діяльності Біскупського, дружина якого обслуговувала літаки в аеропорту

02 Березня 2016

Начальник головного Управління МВС України в Запорізькій області Віктор Ольховський відмовився відкривати кримінальне провадження проти директора КП “Міжнародний аеропорт Запоріжжя” Віктора Біскупського за зловживання службовим становищем. Про це повідомляється на сайті проекту  команди “Центру протидії корупції” – “Укр.ав”.

“Центру протидії корупції” разом за народним депутатом Сергієм Лещенком зверталися на місцевих контролюючих органів за матеріалом сайту “Наші гроші. Запоріжжя” про причетність директора аеропорту Віктора Біскупського до діяльності працюючих в комунальному аеропорту фірм.

Так, найбільша приватна компанія – “Запоріжхендлінг” надає послуги заправляння літаків, готелю в терміналі аеропорту, лабораторії  ПММ, обслуговування багажу і пасажирів тощо. “Запоріжхендлінг” на 25% належить колишньому директору аеропорту Євгену Каргальському, а власником 60% була Ольга Біскупська – дружина нинішнього директора аеропорту Віктора Біскупського (нині переоформлено на Прокоп’єва Олексія Юрійовича). Ще 15% належить Віталію Павелко – давньому менеджеру Біскупського і Каргальського.

Цей же Павелко володіє половиною фірми “Авіа-сервіс”, яка займається кейтерінгом – організацією харчування на борту літаків.

Окрім цього, половина фірми “Запоріжавіасервіс”, яке тримає “Аеробар” в терміналі аеропорту, належить Наталі Кметь – доньці Каргальського від першого шлюбу.

В той же час, приміщення для своєї діяльності фірми орендують в комунального аеропорту по заниженій вартості.

Аргументуючи відмову у внесенні відомостей про зловживання службовим становищем до держреєстру досудових розслідувань  Ольховський зазначив, що згідно акту ревізії фінансово-господарської діяльності аеропорту, станом на квітень 2014 року порушень не виявлено, як і фактів про наявність кримінальних чи адміністративних правопорушень з боку директора аеропорту Віктора Біскупського.

На цю ж ревізію Державної фінансової інспекції посилався також заступник міського голови Валерій Еделєв, в останні дні грудня 2015 року заперечивши наявність конфлікту інтересів. В листі також зазначив, що з вказаними у зверненні компаніями суди орендні відносини.

biskupskuyMVS biskupskuyZMR

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

31.05.2023
30.05.2023
29.05.2023
28.05.2023
27.05.2023
26.05.2023
25.05.2023
24.05.2023
23.05.2023
22.05.2023