- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Після публікації “НГ. З” про підозрілого підрядника, прокуратура знайшла у відкритих реєстрах порушення на тендері

Опублікував Editor 14.03.2016 @ 10:55 в Новини | No Comments

Управління капітального будівництва Запорізької облдержадміністрації розірвало угоду на реконструкцію водопроводу в селах Вільне, Кирпотіно і  Новотавричеському Оріхівського району загальною вартістю 3,5 млн. грн. Про це повідомила [1] прес-служба Прокуратури Запорізької області.

– Опрацюванням інформації, розміщеної у відкритих єдиних державних реєстрах, встановлено, що у грудні минулого року управлінням капітального будівництва Запорізької обласної державної адміністрації проведено процедуру відкритих торгів по закупівлі робіт з реконструкції водопроводів с. Вільне, ст. Кирпотіно, с. Новотавричеське Оріхівського району, – розповів прокурор відділу прокуратури Запорізької області Ярослав Корсік.

Переможцем цієї процедури закупівлі визнано приватне підприємство, з яким 25 грудня минулого року укладено договір про закупівлю робіт за державні кошти  на загальну суму 3,5 млн грн.

Разом з тим, за результатами вивчення документації процедури закупівлі встановлено, що приватне підприємство –  переможець не відповідав кваліфікаційним критеріям процедури закупівлі, які були висунуті замовником, а саме не мав досвіду виконання аналогічних договорів.

         Однак ці обставини були залишені поза увагою замовником –   управлінням капітального будівництва Запорізької обласної державної адміністрації, яким не тільки не відхилено пропозицію приватного підприємства на підставі ч. 1 ст. 29 “Про здійснення державних закупівель”, а й визнано його переможцем закупівлі.

         За результатами втручання прокуратури області договір про закупівлю робіт за державні кошти розірвано за взаємною згодою сторін додатковою угодою.

Від “Наші гроші. Запоріжжя”

Вказану угоду за результатами тендеру Управління капітального будівництва уклало з ТОВ “Протон плюс”. Як повідомляли [2] тоді “Наші гроші. Запоріжжя”, сам тендер оголошено 30 жовтня, а фірму-переможця торгів зареєстрували лише 23 листопада 2015 року – за 7 днів до дати розкриття пропозицій.

Директором “Протон плюс” значиться Іван Вівчар, колишній  депутат [3] Бердянської міськради (2006-2010 р.р.).

Вівчар  був директором ПП “Будтехноком-Бердянськ” (власниця Алла Вівчар), коли проти нього прокуратура Приморського району в 2013 році розпочала кримінальне [4] провадження за привласнення майна в особливо великих розмірах. Так, фірма в 2012 році отримала 2,7 мільйонів гривень з бюджету на роботи по газифікації села Лозоватка, хоча вони були виконанні ще в 2008 році фірмою “Протон”. Власником і директором останньої також був Вівчар. Вироку по справі до цих пір не має, а в реєстрі судових рішень остання  згадка [5] про цю справу датується лютим 2015 року, коли слідчі отримали доступ до рахунків “Будтехноком-Бердянськ” для перевірки транзакцій з “Протоном”.

При цьому, ТОВ “Протон плюс”, ПП “Будтехноком-Бердянськ” і ПП “Протон” зареєстровані за однією адресою по вул. Свердлова, 40 в Бердянську.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2016/03/14/pislya-publikatsiji-nh-z-pro-pidozriloho-pidryadnyka-prokuratura-znajshla-u-vidkrytyh-rejestrah-porushennya-na-tenderi/

URLs in this post:

[1] повідомила: http://zap.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=170560

[2] повідомляли: http://zp.nashigroshi.org/2015/12/28/oda-zamovyla-rekonstruktsiyu-vodoprovodu-zarejestrovanij-vzhe-pislya-pochatku-tenderu-firmi-dyrektora-yakoji-pidozryuyut-v-miljonnyh-rozkradannyah/

[3] депутат: http://rada.berdyansk.net/?p=47412

[4] розпочала кримінальне: http://zp.nashigroshi.org/2013/10/10/pry-hazyfikatsiji-sela-do-yakoho-pshonka-molodshyj-urochysto-puskav-haz-znajshly-miljonni-porushennya/

[5] згадка: http://reyestr.court.gov.ua/Review/48038509

[6] Запорізькі води візьмуть під контроль : http://zp.nashigroshi.org/2013/06/20/zaporizki-vody-vizmut-pid-kontrol/

[7] В запорізькі дороги закопають чверть мільярда : http://zp.nashigroshi.org/2013/08/22/v-zaporizki-dorohy-zakopayut-chvert-milyarda/

[8] Прокурори в 2014 році проговорять 270 тисяч : http://zp.nashigroshi.org/2013/12/13/prokurory-v-2014-rotsi-prohovoryat-270-tysyach/

[9] Районам купили інсулінів на 20 мільйонів : http://zp.nashigroshi.org/2014/06/11/rajonam-kupyly-insuliniv-na-20-miljoniv/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.