- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Військові медики розіграли третину мільйона на реагенти між колегами, приховавши ціни

Опублікував Editor 16.05.2016 @ 11:37 в Новини | No Comments

Військова частина А3309 (Запорізький військовий госпіталь по вул. Горького 2) за результатами тендеру 12 травня уклала угоду з ФОП Бондаренко Олександр Валерійович на поставку реагентів загальною вартістю 371 тис. грн. Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Підприємець має поставити 59 найменувань реагентів для проведення загально-клінічних та біохімічних видів досліджень, ціни на окремі види яких не оприлюднені всупереч вимогам.

Олександр Бондаренко є керівником [1] Південної філії ТОВ “Діамеб” – постачальника реактивів та обладнання для лабораторної діагностики.

Єдиним конкурентом виступила ФОП Вовкович Галина Михайлівна. Вона під час участі в тендері [2] від ДУ “Запорізький обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України” в 2014 році вказала контактним номером телефону (0342)775122, який належить [3] тому ж “Діамебу”. На тодішньому тендері Вовкович конкурувала з економістом тендерного відділу “Діамебу” Оленою Федак.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2016/05/16/vijskovi-medyky-rozihraly-tretynu-miljona-na-reahenty-mizh-kolehamy-pryhovavshy-tsiny/

URLs in this post:

[1] керівником: http://www.diameb.ua/uk/contact/4

[2] тендері: http://zp.nashigroshi.org/2014/07/17/na-torhy-vid-sanepidsluzhby-podalasya-eks-ekonomist-tendernoho-viddilu-firmy-zi-svojeyu-eks-kolehoyu/

[3] належить: http://www.diameb.ua/uk/contact/1

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.