- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

На завершення ремонту трьох вулиць депутату Кіркову дадуть 5 мільйонів

Опублікував Editor 24.05.2016 @ 07:42 в Новини | No Comments

КП  “Управління Капітального будівництва” м. Запоріжжя 23 травня  оголосило про закупівлю послуг із завершення будівництва по вул. Калнишевського, вул. Дорошенка, та вул. Рубана. Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Тендер проводиться за безконкурсною переговорною процедурою і підрядником обрано ТОВ “Ремшляхбуд”, з яким планують укласти угоду вартістю 4,92 млн. грн. Безконкурсну процедуру обрано у зв’язку з отриманням цією фірмою основного підряду [1] на ремонт цих вулиць в 2013 році вартістю 10,98 млн. грн. і тісною пов’язаністю всіх додаткових процесів з попередніми роботами. В якому об’ємі профінансовано попередні роботи – невідомо.

Коригуванням робочого проекту передбачена заміна габаритів розширення проїжджої частини вул. Калнишевського, улаштування елементів примусового зниження швидкості по вул. Дорошенко, улаштування додаткових секцій перильного огородження в місцях улаштування сходів по вул. Дорошенко, зовнішнє освітлення, тощо.

ТОВ “Ремшляхбуд” [2] належить Геннадію Левченко та депутату [3] Запорізької облради від “Опозиційного блоку” Олександру Кіркову. В попередньому скликанні він був депутатом облради від Партії регіонів. Свого часу Кірков очолював Службу автодоріг у Запорізькій області.

Нагадаємо, 6 травня  “Ремшляхбуд” отримало від КП  “Управління Капітального будівництва” підряд вартістю 14,95 млн. грн. на ремонт автодороги від траси Харків-Сімферополь до запорізького аеропорту по вул. Блакитній.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2016/05/24/na-zavershennya-remontu-troh-vulyts-deputatu-kirkovu-dadut-5-miljoniv/

URLs in this post:

[1] основного підряду: http://nashigroshi.org/2013/08/29/rehional-zakopaje-11-miljoniv-u-try-vulytsi/

[2] ТОВ “Ремшляхбуд”: http://www.rds.zp.ua/

[3] депутату: http://www.rada.zp.ua/content/kirkov-oleksandr-fedorovych

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.