- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Ремонт внутрішньоквартальних доріг замість комунальників віддали співмешканці фіктивного будівника укріплень в зоні АТО

Опублікував Editor 17.06.2016 @ 09:11 в Новини | No Comments

Районна адміністрація Запорізької міської ради по Вознесенівському району за результатами тендеру 13 червня уклала угоду з ТОВ “СК Флагман” на послуги з відновлення асфальтного покриття прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів вартістю 3,4 млн. грн. Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

До переліку робіт входить суцільний та ямковий ремонт  покриття внутрішньоквартальних доріг, заміна бортових каменів, нарощування горловин дощеприймальних та оглядових колодязів.

За відхилення пропозицій ФОП Шевчинський Фелікс Борисович (3,56 млн. грн.) і ДП “Запорізькій облавтодор” (3,73 млн. грн.) єдиним конкурентом переможця виступило КП “Експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів” з ціною пропозиції 3,61 млн. грн.

Окрім цього, 10 червня Районна адміністрація Запорізької міськради по Жовтневому районі уклала угоду з ТОВ “СК Флагман” на поточний ремонт  асфальтного покриття прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів вартістю 1,96 млн. грн. За відхилення інших пропозицій конкурувала фірма також лише з КП “ЕЛУАШ” (2,12 млн. грн.).

rabota.ua flagman [1]Після акцепту своїх пропозиції (27 травня) “СК Флагман” почало шукати [2] робітників, в тому числі і дорожньо-асфальтові бригади.

ТОВ “СК Флагман” нині належить Ірині Чекаловій. Вона прописана за однією адресою з Сергієм Моісєєвим – співвласником ТОВ “Південспецбуд”. Ця фірма в квітні минулого року отримала підряд на будівництво фортифікаційних споруд в зоні АТО на 55 млн. грн. [3]  від Запорізької ОДА.  Ділянка фронту, на якій мали проводитись роботи від Запорізької області, розташовувалась довкола Волновахи. Вже у липні 2015-го року Рада національної безпеки й оборони заявила про неналежне будівництво [4] оборонних рубежів на ділянці, закріпленій за Запорізькою ОДА, і пообіцяла притягти винних до відповідальності.

У листопаді податкова міліція  звинуватила [5] будівельників фортифікаційних споруд в Донецькій області у розкрадання 800 тис. грн. За інформацією податківців, фірма укладала угоди на придбання матеріалів та проведення будівельних робіт за завищеною вартістю.

flagman_moiseev [6]

Сергій Моісєєв та Ірина Чекалова

Наприкінці травні 2016 року військового, який без перевірки затвердив фіктивні акти робіт “Південспецбуду”, визнали винним [7] у бездіяльності і присудили 2 роки службових обмежень.

При цьому організатор схеми, заступник начальника Управління капітального будівництва Запорізької облдержадміністрації, нині працює заступником директора Департаменту – начальником управління розвитку інфраструктури Департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження Луганської військово-цивільної адміністрації.

До того ж, директор ТОВ “СК Флагман” – Юрій Фурдуй. Людина з таким прізвищем – Геннадій Фурдуй – був замішений у схемі розкрадання коштів з комунальних підприємств за схемою переуступлення фіктивного боргу, разом з Владиславом Грабовським, відомим як організатор роботи конвертаційних центрів. Юрій Фурдуй та Геннадій Фурдуй є друзями у соціальній мережі “Facebook”.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2016/06/17/remont-vnutrishnokvartalnyh-dorih-zamist-komunalnykiv-viddaly-rodychtsi-fiktyvnoho-budivnyka-ukriplen-v-zoni-ato/

URLs in this post:

[1] Image: http://zp.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2016/06/rabota.ua-flagman.png

[2] почало шукати: http://rabota.ua/ua/company3595866

[3] на 55 млн. грн.: http://zp.nashigroshi.org/2015/04/27/zaporizhtsi-zbudut-ukriplennya-v-zoni-ato-na-60-miljoniv/

[4] про неналежне будівництво: http://www.vv.com.ua/news/93289

[5] звинуватила: http://censor.net.ua/news/360916/zaporojskie_predprinimateli_prisvoili_800_tysyach_griven_gossredstv_pri_stroitelstve_oboronitelnyh_soorujeniyi

[6] Image: http://zp.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2016/06/flagman_moiseev.jpg

[7] визнали винним: http://zp.nashigroshi.org/2016/06/03/vijskovyj-yakyj-zatverdyv-akty-z-neisnuyuchymy-ukriplennyamy-v-zoni-ato-vidbudetsya-sluzhbovymy-obmezhennyam/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.