Для портових причалів купили плит на півмільйона у фірми з орбіти Пономарьова

13 Липня 2016

Бердянська філія ДП “Адміністрація морських портів України” за результатами тендеру 7 липня уклала угоду з ТОВ “Бердянський завод залізобетонних виробів” на поставку плит покриття на суму 590 тис. грн. Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Фірма має поставити залізобетонні плити трьох типів для покриття причалів бердянського порту в загальній кількості 148 одиниць.

“Бердянський завод залізобетонних виробів” зареєстровано на ПрАТ “Компанія з управління активами “Славутич-інвест” (10%) і Сергія Слободяна (90%). На місцевих виборах 2015 року він балотувався до Бердянської міської ради від партії “Наш край” в якості менеджера зі збуту заводу залізобетонних виробів. Місцеву організацію “Нашого краю” відносили до сфери впливу народного депутата Олександра Пономарьова і саме низка працівників підконтрольних йому підприємств балотувалися до міської ради за списками цієї партії.

Сайт ТОВ “Бердянський завод залізобетонних виробів” знаходиться на піддомені за адресою berdyansk.biz, де зібрані інформаційні сторінки всіх підконтрольних Пономарьову підприємств, а “Славутич-інвест” часто фігурує у їхній структурі власності.

До того ж, директор залізобетонного заводу Віктор Кокарєв був спостерігачем на парламентських виборах 2012 року саме від Олександра Пономарьова.

За відхилення пропозиції ТОВ “Торговий дім “ББМ Київ” (598 тис. грн.), єдиним конкурентом заводу залізобетонних виробів на нинішньому тендері виступило ТОВ “Трейд енерго” Олексія Вдовиченка. Він же є співвласником ТОВ “Торговий дім “ЛТС”, яке було дистриб’ютором продукції “Агрінолу” – ще одного підприємства з групи Пономарьова. “Трейд енерго” і “Агрінол” раніше безпосередньо розігрували тендери між собою.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Бердянськ

НАШІ ГРОШІ

18.04.2021
17.04.2021
16.04.2021
15.04.2021