- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

“Укрпошта” за мільйон переобладнає сотню автомобілів під газ

Опублікував Editor 25.07.2016 @ 08:49 в Новини | No Comments

Запорізька дирекція УДППЗ “Укрпошта” за результатами торгів 22 липня уклала угоду з ТОВ  “Поділля збут” на переобладнання автомобілів на газобалонне обладнання вартістю 1,02 млн. грн. Про це повідомляється в системі публічних закупівель “Prozorro”.

Загалом фірма має переобладнати 91 автомобіль (здебільшого ЗАЗ, ГАЗ, ВАЗ, УАЗ) під використання газу обладнанням Tomasetto/Atiker/Emer. За невеликим виключенням, буде встановлюватися ГБО другого покоління. Вартість переобладнання з одним балоном на 50 літрів для одного автомобіля коштує 5,5 тис. грн., що відповідає [1] роздрібним ринковим цінам.

Спочатку “Поділля збут” запропонувало вартість послуг в 1,8 млн. грн. і вже в ході аукціону понизилося до 1,02 млн. грн.

Загалом в цих торгах приймало участь п’ять учасників і дешевші від переможця пропозиції за  результатом аукціону надійшли від ТОВ “Даждь” вартістю 0,99 млн. грн.  і ТОВ “Автогаз Гарант” вартістю 1 млн. грн. Втім, пропозиції цих фірм відхилили у зв’язку з невідповідністю вимогам документації торгів (відсутність деяких довідок і подібне).

Фірмою “Поділля збут” контролює мешканка Київської області Валентина Хара і Олександр Ватажишин з Дніпра (безпосередньо а також через фірму “Укртехінвестгаз”).


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2016/07/25/ukrposhta-za-miljon-pereobladnaje-sotnyu-avtomobiliv-pid-haz/

URLs in this post:

[1] відповідає: http://gaz.zp.ua/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.