Фірма не довезла 50 тон вугілля чернігівським школам

26 Липня 2016

Слідчі підозрюють ТОВ “Торгівельно-виробнича компанія “Вугілля дон прайм” у завищенні об’ємів поставки вугілля чернігівським навчальним закладам. Про це йдеться в ухвалі Чернігівського районного суду від 19 листопада.

Згідно матеріалів справи, Відділ освіти, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації та фірма “Вугілля дон прайм” уклали угоду на поставку 70 тон бурого вугілля. Через кілька місяців сторони підписали ще один контракт на поставку 250 тон вже кам’яного вугілля.

Згодом фірма поставила частину товару у розмірі 204 тон (134 – кам’яного та 70 – бурого вугілля). Та фактично, замовник отримав лише 144 тони. Як з’ясувалось, перед розвантажуванням вугілля не зважувалося, а його маса визначалася згідно накладної. Також у ході огляду товару виявили невідповідність марці зазначеній у договорі.

Крім цього, Відділ освіти, молоді та спорту Чернігівської РДА у травні 2016 року замовив послуг вартістю 4 тис. грн. щодо розроблення проекту річного плану закупівель, протоколу засідання конкурсних торгів, розроблення проекту документації конкурсних торгів, публікації оголошень про проведення конкурсних торгів Адвокатському об’єднанню  “Артіус”. Хоча жодних вказаних послуг це об’єднання не надавало, оплату провели повністю.

Таким чином, слідчі клопотали у суді про надання тимчасового доступу з вилученням документів щодо взаємодії райдержадміністрації з обома фірмами, на що отримали згоду.

ТОВ “Торгівельно-виробнича компанія “Вугілля дон прайм” належить донеччанину Євгену Лебединському.

Київське адвокатське об’єднання “Артіус” належить Івану Краснову та Віталію Мацелюху.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Чернігівка

НАШІ ГРОШІ

16.05.2021
15.05.2021
14.05.2021
13.05.2021