- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Хабарник відремонтує дах дитсадку за 1,2 мільйона

Опублікував Editor 05.08.2016 @ 13:24 в Новини | No Comments

Управління капітального будівництва, реконструкції та технічного нагляду Бердянського міськвиконкому 1 серпня акцептували пропозицію ТОВ “Он Лайн Азов-Юг” на капітальний ремонт ДНЗ №40 по вул. Володимира Довганюка (Орджонікідзе), 93 вартістю 1,2 млн. грн. Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”. Відповідний договір мають підписати до кінця серпня.

Фірма має утеплити і замінити покриття покрівлі в ясла-садку “Калинка”.

Конкуренцію переможцю склали фірми “Скай білдінг груп” (1,29 млн. грн.) і “Профі строй” (1,26 млн. грн.).

“Он Лайн Азов-Юг” належить Владиславу і Тетяні Андрєєвим.

Владислав Андрєєв був співвласником і директором ТОВ “Он Лайн Азов”, яке вже ліквідоване. В якості директора цієї фірми Андрєєва судили за вимагання [1] хабара, але звільнили від відповідальності за амністією. Так,  2008 році “Техклімат” стало виконавцем робіт з реконструкції будівлі Бердянського Палацу культури. Проектні роботи з вентиляції та авторський нагляд за будівництвом виконало саме “Он Лайн Азов”. У 2011 році, зіткнувшись з недоліками проекту, директор “Техклімату” хотів внести зміни до проекту, але Владислав Андрєєв неодноразово відмовляв, вимагаючи хабар. На передачі хабара у 85 тис. грн. він і був затриманий.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2016/08/05/habarnyk-vidremontuje-daje-dytsadku-za-12-miljona/

URLs in this post:

[1] судили за вимагання: http://zp.nashigroshi.org/2014/12/30/biznesmena-habarnyka-zvilnyly-vid-vidpovidalnosti-prokuratura-ne-proty/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.